Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Wybory do europarlamentu 2024: Transport dla osób z niepełnosprawnością

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Wybory do europarlamentu 2024: Transport dla osób z niepełnosprawnością

   9 czerwca, w dniu wyborów do Parlamentu Europejskiego, Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Szczecinie będzie realizował przewóz osób z niepełnosprawnością do komisji wyborczych. Z usługi mogą skorzystać osoby legitymujące się ważnym orzeczeniem o niepełnosprawności.

   Zapotrzebowanie na transport można zgłaszać w tygodniu poprzedzającym wybory tj. od 3 do 6 czerwca 2024 r. w godzinach 8 – 14 pod numerami telefonów: 91 42 43 555 lub 697 066 240. Pod powyższymi numerami telefonów udzielane będą także wszelkie informacje dotyczące przewozów.


   - Osoba z niepełnosprawnością dla której realizowany będzie transport musi mieć ze sobą ważne orzeczenie o niepełnosprawności, które trzeba będzie okazać kierowcy - informuje Maciej Homis, rzecznik prasowy miasta ds. pomocy społecznej.    Transport będzie realizowany 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w miarę istniejących możliwości przewozowych, wynikających z kolejności przyjmowanych zgłoszeń.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!