Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   19°

   Wraca Kino na leżakach

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Wraca Kino na leżakach

   Seanse pod gołym niebem, leżaki i popcorn – to może oznaczać tylko jedno, do Szczecina wraca kolejny sezon Kina na leżakach. Pierwsza projekcja już 29 czerwca na pl. Jakuba Wujka. Motywem przewodnim tegorocznego cyklu jest prawda.

   To deficytowy towar w naszym zwariowanym świecie, który w dodatku ostatnio mocno przyspieszył. Ludzie poszukują dziś prawdy, a organizatorzy Kina na leżakach zadbali aby widzowie obcowali z nią na wiele sposobów. Podczas dziesięciu letnich projekcji nie zabraknie m.in. spisków, kłopotów, intryg, ale także przyjaźni, marzeń i szczęśliwych zakończeń.

   Pierwszy seans zaplanowano 29 czerwca na pl. Jakuba Wujka (godz. 22:00) i będzie to animowany film "Sing" z 2016 r. Kolejne projekcje będą miały miejsce 6 lipca na pl. Orła Białego (godz. 21:30), 13 lipca na boisku Świtu Skolwin (godz. 21:30), 20 lipca na Kąpielisku Dąbie (godz. 21:30) i 27 lipca w parku przy ul. Taczaka (godz. 21:30). Pierwszy sierpniowy pokaz będzie 3 sierpnia na skwerze przy ul. Fioletowej na osiedlu Bukowym, kolejny 10 sierpnia w Parku Chopina (godz. 21:00), 24 sierpnia przy Netto Arenie (godz.21:00) i 31 sierpnia przy ul. Kolonistów (godz. 21:00). Ostatnia projekcja kończąca tegoroczny cykl odbędzie się 7 września przy Jeziorze Słoneczne (godz. 20:30).

   Repertuar pozostanie na razie tajemnicą, ale dla widzów przygotowaliśmy filmową zabawę na naszym Facebooku. Kto najszybciej odgadnie najwięcej tytułów filmowych, które będzie można zobaczyć w tym roku na seansach otrzyma nagrodę. Będzie nią dwuosobowe zaproszenie na wszystkie tegoroczne seanse. Na zwycięzcę będą zawsze czekały dwa zarezerwowane leżaki i popcorn.

   Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie https://facebook.com/events/s/kino-na-lezakach/1760876517662943/

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!