Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Wiosna w Szpargałku. Zapraszamy już w środę

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Wiosna w Szpargałku. Zapraszamy już w środę
   1 (4).jpg
   1 (2).jpg
   1 (1).jpg

   Wraz z nadejściem wiosny warto w środę odwiedzić charytatywną Galerię Szpargałek. W magazynach znajduje się już mnóstwo przedmiotów, które czekają na nowych właścicieli.

   Galeria Szpargałek, jedyna tego typu charytatywna w Polsce, znajduje się w Ekoporcie przy ulicy Arkońskiej. Do trzech magazynów trafiają przedmioty, które odzyskiwane są z odpadów. Zawsze są to rzeczy sprawne, w bardzo dobrym stanie, wyczyszczone, a nawet... nowe z metkami. Nic więc dziwnego, że miejsce cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Tym bardziej, że maksymalny koszt za dowolny przedmiot to zaledwie 25 złotych. W tej cenie można dostać meble, rowery, cenną porcelaną, zabawki i wiele innych wartościowych "szpargałków".

   Kolejna edycja Galerii odbędzie się już jutro w godzinach 10-17. Pracownicy przygotowali tysiące nowych pozycji. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

   Przypominamy, że na miejscu nie ma obrotu gotówką, a za przedmiot należy zapłacić w nieco inny sposób. Galeria Szpargałek współpracuje niemal z 20. organizacjami pożytku publicznego. Aby zabrać do domu wybraną rzecz należy pokazać dowód wpłaty na konto potrzebującej organizacji. Suma musi odpowiadać liczbie punktów przypisanych do danego przedmiotu. Honorowane są również dokonane wcześniej przekazy pocztowe. Jeśli nasza wpłata jest wyższa niż wartość wybranego przedmiotu, otrzymamy bon na odpowiednią liczbę punktów, do wykorzystania podczas kolejnych wizyt.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!