Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   18°

   WIelkanocnie z Pałacem Młodzieży

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   WIelkanocnie z Pałacem Młodzieży

   W sobotę, 1 kwietnia w Galerii Kaskada (poziom -1) odbędzie się wielkanocne spotkanie z uczestnikami i nauczycielami Pałacu Młodzieży. Budząca się wiosna i zbliżające święta będą inspiracją do występów na scenie oraz stworzenia oryginalnych prac plastycznych pełnych słońca, ciepła i nadziei.

   Na scenie Kaskady, przed publicznością zaprezentują się uczestnicy pałacowych pracowni w różnym wieku – od przedszkolaka do studenta.

   - W godzinach 11:00-17:00 będzie można wziąć udział w warsztatach plastycznych przygotowanych przez nauczycielki Pracowni Plastycznych i Ceramicznej z Pałacu Młodzieży (op. art. Bogumiła Kuźnicka, Magdalena Kucharska, Agnieszka Czachorowska, Mariola Grochowska i Kornelia Tumanowicz).

   - Od godz. 13:00 do 17:00 na scenie zaprezentują się uczestnicy Pracowni Wokalno-Estradowej (op. art. Dariusz Chmielewski), Pracowni Rytmiki (op. art. B. Marcinkowska – Boruszak) i Pracowni Muzycznej (op.art. Mariusz Zygmunt).
   W programie zabawy aktywizujące i animacje dla najmłodszych oraz popularne przeboje  i własne kompozycje w wykonaniu młodzieży. Całość poprowadzi Iga Kamela i Marcin Kurylak  z Pracowni Rozwoju Muzyczno-Ruchowego.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!