Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   23°

   Wiadomości Szczecin | Newsy z miasta 16.12.2022

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   W najbliższą niedzielę zapraszamy na spotkanie z przebojami muzyki klasycznej i wyjątkowymi skrzypkami – Krzysztofem Jakowiczem oraz Jakubem Jakowiczem. Koncert Jakowicz Duo I VIVALDI | BACH już 18 grudnia o godzinie 19:00. Ostatnie bilety wciąż są dostępne.

   To będzie wyjątkowe spotkanie z muzyką baroku. Na scenie w złotej sali pojawi się aż czterech niezwykłych skrzypków: doskonale znani wszystkim melomanom, ojciec i syn – Krzysztof Jakowicz oraz Jakub Jakowicz a także dwóch znakomitych koncertmistrzów: Paweł Maślanka (Orkiestra Symfoniczna Filharmonii w Szczecinie) oraz Marcin Danilewski (Orkiestra Symfoniczna NFM). A towarzyszyć im będzie doskonała orkiestra kameralna – West Side Sinfonietta.

   W ich wykonaniu usłyszymy dwa koncerty Antonio Vivaldiego, Koncert na dwoje skrzypiec d-moll Bacha, a ponieważ wielkimi krokami zbliżają się święta, także utwór Arcangelo Corellego – Concerto Grosso g-moll op. 6 nr 8 Na Boże Narodzenie. Będzie to więc wieczór z absolutnie ponadczasowymi przebojami muzyki klasycznej.

   Na koncert Jakowicz Duo I VIVALDI | BACH zapraszamy w niedzielę 18 grudnia o godzinie 19:00. Ostatnie bilety w cenie 25-55 zł można kupić w kasie Filharmonii oraz na filharmonia.szczecin.pl.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!