Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   16°

   Weekend w Szczecinie: 26 - 28 kwietnia

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Weekend w Szczecinie: 26 - 28 kwietnia

   Przed nami ostatni weekend kwietnia. Sprawdziliśmy jakie atrakcje czekają na mieszkańców Szczecina.

    

   Piątek, 26.04.2024

   17:00 57. MFT Kontrapunkt: After All Springville – Belgia, Teatr Lalek Pleciuga, Teatr Lalek Pleciuga - zakup biletów

   Komiks o tragicznej porażce społeczności, który ożywa za sprawą chodzącego stołu, chatki wypuszczającej barwne dymy i sfrustrowanej skrzynki bezpiecznikowej.

   19:00 Prof. Katarzyna Dondalska przedstawia. Mozart da camera, Willa Lentza,  Wybór biletów (willa-lentza.pl)

   Koncert kameralny zatytułowany MOZART DA CAMERA. Nazwę wydarzenia zaczerpnięto z języka włoskiego, w którym „da camera” oznacza „do komnaty, pokoju”.

   19:00 Elliniki Kardia - najpiękniejsza muzyka grecka, DK 13 Muz, www.biletomat.pl

   Elliniki Kardia - greckie serce - w wykonaniu najprawdziwszych greckich artystów: S. Karalis, M. Dymitriadisa oraz T. Lepenosa. Koncerty tego helleńskiego tria z najpiękniejszą grecką muzyką są rarytasem i prawdziwą muzyczną, ale też duchową, ucztą.

   19:00 Zee Zee gra SCHUMANNA, Filharmonia Szczecińska, Zee Zee gra SCHUMANNA - Wydarzenia - Filharmonia w Szczecinie

   Światowej sławy pianistka i jeden z najpiękniejszych koncertów fortepianowych doby romantycznej , to propozycja na kolejny piątek z klasyką w najlepszym wydaniu.

    

   Sobota, 27.04.2024

   10:00 Czwarty Szczeciński Spacer Retro Pań i Panów Szlakiem Ludzi z Pasją, Pracownia Artystyczna „Altana 1893”

   Spotkanie ma posłużyć stworzeniu atmosfery i przestrzeni do poznania się, wymiany informacji i pomysłów oraz integracji.

   16:00 Zapiski z wygnania, Teatr Polski, Teatr Polski w Szczecinie

   „Zapiski z wygnania” to bardzo osobiste wspomnienia Sabiny Baral, dwudziestoletniej emigrantki roku 1968, która wyjechała razem z rodzicami z Polski.

   18:00 57. MFT Kontrapunkt: Czarnoksiężnik Oz, Teatr Lalek Pleciuga, Teatr Lalek Pleciuga - zakup biletów

   Wyobraź sobie kraj rządzony przez wielkiego Czarnoksiężnika, którego nikt nigdy nie widział, który być może nawet nie istnieje…  Właśnie wyobraziłeś sobie OZ. Miejsce, do którego trafia tysiące dzieci i dorosłych. Każde z nich widzi je inaczej, inną ma drogę do pokonania i inne oczekiwania wobec Czarnoksiężnika.

   19:00 Zapiski z wygnania, Teatr Polski, Teatr Polski w Szczecinie

   „Zapiski z wygnania” to bardzo osobiste wspomnienia Sabiny Baral, dwudziestoletniej emigrantki roku 1968, która wyjechała razem z rodzicami z Polski.

   19:00 Szkło kontaktowe live&touch, Netto Arena, Szkło kontaktowe live&touch | Inne | bilety na eBilet.pl

   Szkło kontaktowe live&touch taki tytuł nosi spektakl, który powstał wspólnym wysiłkiem Teatru 6.piętro i TVN24. Przeniesienie telewizyjnego formatu na deski sceniczne i stworzenie z niego widowiska teatralnego okazało się niezwykle udanym mariażem i spotkało się z entuzjastyczną reakcją widzów.

   20:00 Frank Wiedemann × Mathew Jonson Live, Filharmonia Szczecińska, Frank Wiedemann × Mathew Jonson Live - Wydarzenia - Filharmonia w Szczecinie

   Wyjątkowa sesja live Franka Wiedemanna i Mathew Jonsona, oparta nie tylko na wzajemnym szacunku dla umiejętności i głębokiej wiedzy muzycznej, ale także na nieskończonych możliwościach odkrywania nowych struktur brzmieniowych przez tak uznanych na scenach klubowych artystów.

    

   Niedziela, 28.04.2024

   9:00 Kwiat za grat, Jasne Błonia

   Kolejna edycja akcji KWIAT ZA GRAT! Na osoby, które przyniosą największe ilości elektrośmieci, będą czekać cudowne sadzonki magnolii.

   10:30 Szczeciński Bazar Smakoszy, Off Marina, wstęp wolny

   Cotygodniowy bazar, podczas którego zaopatrzysz się w regionalne i ekologiczne produkty takie jak: miody, owoce, jaja, mięsa, wędliny, a także naturalne kosmetyki i wiele innych.

   11:00 Spacer z rozpoznawaniem drzew i krzewów, Park im. S. Żeromskiego

   Spacer rozpocznie się o godzinie 11:00 przy skrzyżowaniu ulic Matejki i Malczewskiego. Poprowadzi go przewodnik Paweł Madejski.

   12:30 Pierwszy Sejmik Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, Województwa Zachodniopomorskiego,  Netto Arena,

   Podczas wydarzenia będzie mnóstwo atrakcji min. wystawa samochodów pożarniczych, wystawy sprzętu pożarniczego, wystawa radiowozów policyjnych i Inspekcji Transportu Drogowego.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!