Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   16°

   Weekend w Szczecinie: 10-12 listopada

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Weekend w Szczecinie: 10-12 listopada

   Przed mieszkańcami i turystami weekend pełen atrakcji - wśród nich między innymi: 5. Szczeciński Bieg Niepodległości i zawody dla dzieci Bieg Polak Mały. 

   Piątek, 10.11.2023

   18:00  Voice Obsession – premiera koncertu, DK 13 Muz, bilety

   W trakcie tego niecodziennego wydarzenia będzie można delektować się najpiękniejszymi melodiami operowymi, operetkowymi, musicalowymi i evergreenowymi w interpretacji dwójki utalentowanych artystów – Marii Radoszewskiej (mezzosopran) i Patryka Adamkiewicza (tenor).

   19:00 PREISNER | Requiem dla mojego przyjaciela, Filharmonia Szczecińska, bilety

   Requiem dla mojego przyjaciela składa się z dwóch utworów, z których pierwszy to msza żałobna, a więc tytułowe Requiem, drugi zaś to Życie, opowiadające o kolejnych etapach egzystencji człowieka.

   19:00 Lalka, Teatr Współczesny, bilety

   Dobrze znana historia miłości Stanisława Wokulskiego i Izabeli Łęckiej w nowej odsłonie. Czy w drodze na biznesowy szczyt jest miejsce na romantyczną miłość? Czy w świecie, w którym króluje pogarda jest to możliwe?

   20:00 Visual Concert – Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej, Netto Arena, bilety

   Kultowy koncert muzyki filmowej i epickiej zabierze widzów w pasjonującą podróż po świecie fauny, flory, niezwykłych krajobrazów, kultur i architektury. To będzie ekscytujące i zapadające w pamięć symfoniczno-wizualne show.

   Sobota, 11.11.2023

   11:00 Dzień Niepodległości, CKE Stara Rzeźnia, wstęp bezpłatny

   Po rozpoczęciu uroczystości i odśpiewaniu hymnu, odsłonięte zostaną tablice kapitanów : Kpt. ż. w. Zbigniewa Bargielskiego oraz Kpt. ż. w. Zbigniewa Saka. Następnie w budynku Starej Rzeźni odbędzie się wręczenie honorowych odznaczeń Ligi Morskiej i Rzecznej - Krzyże „Pro Mari Nostro” dla: Kpt. ż. w. Lecha Katkowskiego, Anny Neugebauer, Elżbiety Kubowskiej oraz Ludmiły Kopycińskiej. Na sam koniec część artystyczna wydarzenia, mocno osadzoną w tematach promujących kulturę marynistyczną.

   12:00 Less Waste Market vol. 19, Hala Odra, wstęp wolny

   Market kierowany jest nie tylko do osób chcących pozbyć się nadmiaru rzeczy, ale również do tych, które je produkują.

   13:30 Bieg Polak Mały, Bulwary, zapisy

   Bieg Polak Mały wystartuje o godz. 13.30. Najmłodsi biegacze będą startować w różnych grupach wiekowych i na różnych dystansach.

   15:00 5. Szczeciński Bieg Niepodległości 2023, Bulwary, zapisy zakończone

   Takiego biegu jeszcze nie było. Zupełnie nowa trasa na specjalną okazję. Podczas tegorocznego 5. Szczecińskiego Biegu Niepodległości biegacze będą mogli zmierzyć się z industrialnymi terenami portowymi. Do pokonania będzie 5 km w wyjątkowej scenerii.

   19:00 Lalka, Teatr Współczesny,  bilety

   Dobrze znana historia miłości Stanisława Wokulskiego i Izabeli Łęckiej w nowej odsłonie. Czy w drodze na biznesowy szczyt jest miejsce na romantyczną miłość? Czy w świecie, w którym króluje pogarda jest to możliwe?

    

   Niedziela, 12.11.2023

   12:30 Łamańce językowe – warsztaty, Teatr Lalek Pleciuga, bilety

   Każdy wie, jak ważna w życiu jest gimnastyka. Także gimnastyka… języka, do której nie potrzeba żadnych sprzętów ani wyrobionej kondycji. Warsztaty dla dzieci od 8 roku życia.

   17:00 Koncert Wiedeński 3 – NOWY PROGRAM – Orkiestra Księżniczek, Filharmonia Szczecińska, bilety

   Znakomici soliści, wspaniałe kreacje wokalne, międzynarodowy balet, projekcje multimedialne, a przede wszystkim pierwsza na Świecie Orkiestra Księżniczek! Zabrzmią najpiękniejsze wiedeńskie melodie oraz największe przeboje z repertuaru światowego. To wszystko do zobaczenia i usłyszenia w całym kraju podczas ogólnopolskiej trasy koncertowej!

   17:00 Lalka, Teatr Współczesny,  bilety

   Dobrze znana historia miłości Stanisława Wokulskiego i Izabeli Łęckiej w nowej odsłonie. Czy w drodze na biznesowy szczyt jest miejsce na romantyczną miłość? Czy w świecie, w którym króluje pogarda jest to możliwe?

   17:30 Grupa Azoty Chemik Police vs ŁKS Commercecon Łódź, Netto Arena, bilety

   19:00 Bukartyk – fatalny przykład dla młodzieży, Teatr Polski, bilety

   Spektakl jest rodzajem komentarza polskiej rzeczywistości oraz rodzajem instruktażu zachowań obywatelskich. To również pokazanie pewnej postawy artysty wobec świata. Świata, w którym przyszło nam funkcjonować – gdzie co innego nam się mówi, a co innego robi.

   20:00 Koncert Wiedeński 3 – NOWY PROGRAM – Orkiestra Księżniczek, Filharmonia Szczecińska, bilety

   Pierwszy taki projekt na Świecie! Koncert Wiedeński – gwiazdorska obsada, Orkiestra Księżniczek, soliści, międzynarodowy balet, przepiękne głosy oraz projekcje multimedialne. Koncert Wiedeński to także zapierające dech w piersiach, bajkowe kostiumy, które przeniosą widzów do magicznego, wiedeńskiego świata Króla Walca – Johanna Straussa.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!