Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   W ostatni weekend jeździmy za pół ceny!

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   W ostatni weekend jeździmy za pół ceny!

   Tylko do niedzieli, 18 lutego będzie funkcjonowało Lodowisko przy Netto Arenie. Z tej okazji zapraszamy na weekend zniżek.

   Bilety za połowę ceny, promocje w wypożyczalni sprzętu i nieco zimy w tej wiosennej aurze – tak zapowiada się ostatni weekend ślizgania na Lodowisku przy Netto Arenie. W niedzielę, 18 lutego drzwi do obiektu zostaną otwarte po raz ostatni w tym sezonie. Zapraszamy do wspólnej zabawy, bo kolejna okazja do śmigania na naszej ślizgawce pojawi się dopiero w listopadzie.

   W najbliższą sobotę i niedzielę (17-18 lutego) wszystkie ceny na lodowisku zostaną obniżone o połowę. Dotyczy to zarówno biletów, jak i całego sprzętu. W sprzedaży dostępne są bilety indywidualne i rodzinne.

   • Bilet normalny 11 zł/60 min
   • Bilet ulgowy 8,50 zł / 60 min
   • Bilet na tury rodzinne ( 2 DZIECI + 2 DOROSŁYCH) 60 min – 32,50 zł

   - Przypominamy, że na miejscu znajdują się wypożyczalnia łyżew oraz szatnia. Dla wygody klientów na obiekcie działa elektroniczny pomiar czasu, co oznacza, że korzystający z lodowiska będą mogli wykorzystać swój czas co do minuty, a i w dowolnym momencie zrobić sobie przerwę i napić się ciepłej czekolady - informuje Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia

   Godziny otwarcia Lodowiska:

   sobota – niedziela czynne w godz. 10:00 – 22:00 (13:00-13:30, 16:00-16:30 i 19:00-19:30 przerwa na czyszczenie tafli).

   Po więcej szczegółów zapraszamy na nasz profil na Facebooku Lodowisko przy Netto Arenie i stronę www.netto.arenaszczecin.eu/lodowisko/.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!