Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   VII Pałacowy Uniwersytet Fantastyczny

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   VII Pałacowy Uniwersytet Fantastyczny

   Wielkie wrota do fantastycznej wiedzy powoli się otwierają, wzbudzając tumult w sercach PUFektów, PUFesorów, PUFetowej, a już zwłaszcza Jego MagniPUFencji! Magiczna uczelnia po raz siódmy, otworzy swoje podwoje i zaprosi wszystkie chętne osoby do uczestnictwa w jednodniowym roku akademickim pełnym atrakcji, prelekcji, występów i gier.

   Pałacowy Uniwersytet Fantastyczny to szczeciński konwent fantastyki, podczas którego stajemy się studentami jedynej w swoim rodzaju magicznej uczelni, gdzie jest miejsce dla osób w każdym wieku, każdej płci i każdej kondycji! Będzie to już siódma odsłona PUFu, który gromadzi w swoich przestrzeniach setki ludzi – zarówno tych chętnych wiedzy jak i tych się nią dzielących. Motto PUFu brzmi: „Żadna wiedza nie hańbi”.


   Pałac Młodzieży zaprasza już dziś wszystkich - weźcie udział w zajęciach w ramach specyficznych katedr: Katedry Wiedzy Zbędnej, Liter Żywych, Światów Alternatywnych, Gier Wszelakich czy Fantastycznie (z)Orientowanych! Możecie się spodziewać mnóstwa prelekcji związanych z RPG, literaturą, kulturą popularną zarówno Azji jak i Europy.

   - Na wydarzenie dotrą również szczecińscy Autorzy, którzy będą prezentować swoje FANTASTYCZNE DZIEŁA, w trakcie FANTASTYCZNEGO KIERMASZU KSIĄŻEK - informuje Monika Wilczyńska z Pałacu Młodzieży.
    

   Swoją obecność zapowiedzieli już:

   • Małgorzata Duda- autorka wielu legend i przewodników
   • Jarosław Kociuba - autor przewodników po Szczecinie oraz "Legend Pomorza"
   •  Alicja Makowska - autorka cyklu o iluzjonistach z Aremil i nie tylko
   •  Konrad Pawicki, współautor książki "Horropera"
   • Michał Dłużak, autor książki "Kocie oko"
   • Agata Cieszyńska, autorka książki "Opowieść"

   Szczegółowy harmonogram wydarzenia już wkrótce.

   WYDARZENIE NA FACEBOOKU

   https://fb.me/e/70TCVGf6x%3A[]%7D

   WIĘCEJ O POPRZEDNICH EDYCJACH:

   https://palac.szczecin.pl/category/palacowy-uniwersytet-fantastyczny/

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!