Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   20°

   Uwiecznij Szczecin na zdjęciach i... wygraj!

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Robisz zdjęcia, znasz urokliwe zakątki Szczecina i chciałbyś wygrać cenne nagrody? Jeśli tak to świetnie się składa, bowiem właśnie ruszyła piąta już edycja konkursu fotograficznego Szczecin Love!

   Pokaż za co kochasz Szczecin

   Nadodrzańskie bulwary, niezwykłe zabytki, urzekająca architektura, a może fascynująca natura przeplatająca się z tkanką miejską? Miłośnicy fotografii mają naprawdę sporo możliwości, bo Szczecin to przecież jedno z najpiękniejszych i jednocześnie najbardziej wyjątkowych miast w Polsce. Właśnie ruszyła 5. edycja konkursu fotograficznego SznLove. W trakcie poprzednich, uczestnicy zgłosili do konkursu łącznie ponad…. 4500 wyjątkowych kadrów ukazujących piękno stolicy Pomorza Zachodniego! 

   Jak wziąć udział w konkursie?

   Podobnie jak w ubiegłym roku, również i tym razem uczestnicy muszą wykonać prace, które będą pasować do jednej z trzech kategorii:  „Zielony Szczecin”, „Z lotu ptaka” oraz „Floating Garden”. Aby fotografia wzięła udział w konkursie, należy przesłać ją za pomocą specjalnego formularza dostępnego na stronie internetowej konkursu www.szczecin.love. Co ważne, na każdym etapie rywalizacji, uczestnicy mogą przesłać kilka różnych ujęć, jednak muszą pamiętać, że nagrodzonym można zostać tylko jeden raz.

   To warto wiedzieć

   Zwycięzcami tegorocznej edycji konkursu zostaną trzy osoby, których prace zostaną wybrane przez komisję konkursową. W jej skład wchodzą przedstawiciele Urzędu Miasta, Szczecińskiej Agencji Artystycznej oraz Żeglugi Szczecińskiej Turystyki Wydarzenia.

   Dodatkowo, w każdym z etapów trwania konkursu, zostanie wyłonionych również trzech uczestników, których fotografie na danym etapie zostaną najwyżej ocenione przez jury. Otrzymają oni nagrody dodatkowe, czyli wysokiej jakości akcesoria fotograficzne.

   Tegoroczna edycja konkursu fotograficznego Szczecin Love, podobnie jak poprzednie została podzielona na trzy etapy. Ostatni z nich dobiegnie końca 20 września br. Ogłoszenie laureatów w konkursie głównym nastąpi kilka dni później.

   Szczegółowe informacje o konkursie, w tym jego regulamin, informacje kto może wziąć w nim udział oraz dokładny harmonogram poszczególnych etapów, znajduje się na stronie internetowej konkursu (www.szczecin.love).

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!