Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   17°

   Uwaga, oszukują "na schronisko"!

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Uwaga, oszukują "na schronisko"!

   Ktoś puka do drzwi i twierdzi, że zbiera datki na szczecińskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt? Uważaj, bo pieniądze najpewniej nie trafią do potrzebujących zwierzaków.

   W ostatnich dniach pracownicy Schroniska odebrali kilka telefonów od mieszkańców, których odwiedziły osoby podające się za wolontariuszy. Twierdziły, że zbierają pieniądze na schronisko dla zwierząt. Dzwoniący chcieli potwierdzić zbiórkę u źródła, bo wcześniej nie spotkali się z taką praktyką.

   - W związku z tym informujemy, że Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie nie prowadzi żadnej tego typu zbiórki na terenie miasta - mówi Paulina Łątka z Centrum Informacji Miasta. - Nie współpracuje też z osobami, które zbierają pieniądze do puszek.

   Chcąc realnie pomóc bezdomnym psom i kotom możemy przekazać darowiznę pieniężną bezpośrednio na konto Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie: 20 1020 4795 0000 9302 0332 3599.

   Jeśli chodzi o dary rzeczowe, to obecnie najbardziej potrzebny jest żwirek roślinny dla kotów oraz dobrej jakości (z dużą ilością mięsa) karma mokra dla kociąt, dorosłych kotów oraz szczeniąt. Można je przynosić do schroniska przy ul. Zwierzęcy Zakątek 1, od poniedziałku do soboty w godzinach 8-16.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!