Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Trwa sezon na szczecińskiej Arkonce

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   To już czas na szczecińskie kąpieliska. Od Dnia Dziecka otwarta jest Arkonka. To baseny, wodne atrakcje, korty, siłownia pod chmurką, boiska i skatepark. 

   Arkonka jest czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach 10 - 19, a w piątki, soboty i niedziele do godziny 20. Od sierpnia we wszystkie dni tygodnia w godz. 10 – 19.

   Na teren obiektu można wejść  przez bramki główne, oraz dodatkowo – w weekendy – od strony parkingu. Od 23 czerwca kasa biletowa od strony parkingu będzie czynna codziennie w godz. 10 – 15.30. Chcąc ułatwić sobie sprawę, bilety na Arkonkę można kupić  przy pomocy aplikacji Mobilna Karta Miejska Szczecin, na dzień bieżący i dwa kolejne. Elektroniczny bilet należy pokazać pracownikowi przy furtce. 

   Dzieci do lat 6 oraz osoby niepełnosprawne z opiekunem z atrakcji Arkonki mogą korzystać bezpłatnie. Całodniowy bilet ulgowy kosztuje 12 zł, a bilet normalny – 24 zł. Są też tańsze karnety:  10 wejść ulgowy – 108 zł,  normalny – 216 zł. Obowiązują również zniżki w ramach Szczecińskiej Karty Rodzinnej i Karty Seniora.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!