Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   29°

   Trwa sezon na szczecińskiej Arkonce

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   To już czas na szczecińskie kąpieliska. Od Dnia Dziecka otwarta jest Arkonka. To baseny, wodne atrakcje, korty, siłownia pod chmurką, boiska i skatepark. 

   Arkonka jest czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach 10 - 19, a w piątki, soboty i niedziele do godziny 20. Od sierpnia we wszystkie dni tygodnia w godz. 10 – 19.

   Na teren obiektu można wejść  przez bramki główne, oraz dodatkowo – w weekendy – od strony parkingu. Od 23 czerwca kasa biletowa od strony parkingu będzie czynna codziennie w godz. 10 – 15.30. Chcąc ułatwić sobie sprawę, bilety na Arkonkę można kupić  przy pomocy aplikacji Mobilna Karta Miejska Szczecin, na dzień bieżący i dwa kolejne. Elektroniczny bilet należy pokazać pracownikowi przy furtce. 

   Dzieci do lat 6 oraz osoby niepełnosprawne z opiekunem z atrakcji Arkonki mogą korzystać bezpłatnie. Całodniowy bilet ulgowy kosztuje 12 zł, a bilet normalny – 24 zł. Są też tańsze karnety:  10 wejść ulgowy – 108 zł,  normalny – 216 zł. Obowiązują również zniżki w ramach Szczecińskiej Karty Rodzinnej i Karty Seniora.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!