Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   11°

   Trwa nabór. Zostań strażnikiem miejskim!

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Trwa nabór. Zostań strażnikiem miejskim!

   Chcesz pomagać lokalnej społeczności? Nie boisz się wymagającej i odpowiedzialnej pracy? Szukasz stabilnego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę? Jako funkcjonariusz będziesz dbać o bezpieczeństwo mieszkańców i chronić porządek publiczny w Szczecinie. Straż Miejska szczecin ogłosiła nabór na stanowisko : strażnik miejski – aplikant (liczba wolnych stanowisk 3)

   Straż Miejska została powołana do dbania o ład i porządek, spełniając służebną rolę wobec społeczności lokalnej ma również znaczący wpływ na bezpieczeństwo w gminie. Podejmując interwencje nawet wobec „drobnych” wykroczeń zapobiega często popełnianiu przestępstw.

   Ochrona porządku publicznego, w tym m.in. działania patrolowo-interwencyjne, podejmowanie czynności w przypadku naruszeń przepisów prawa, ochrona mienia oraz życia i zdrowia mieszkańców, zabezpieczanie zgromadzeń i imprez publicznych – to główne zadania osoby zatrudnionej na stanowisku aplikanta. Oferujemy pracę patrolową w terenie, w systemie trzyzmianowym.

   Aplikantem straży miejskiej może zostać osoba, która spełnia następujące wymagania formalne: obywatelstwo polskie, wykształcenie co najmniej średnie, sprawność fizyczna i psychiczna predysponująca do pracy w służbach.

   - Kandydat musi mieć ukończone 21 lat, nienaganną opinię, nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za ścigane z oskarżenia publicznego i umyślnie popełnione przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, musi mieć również uregulowany stosunek do służby wojskowej - informuje st. insp. Joanna Wojtach, Rzecznik Straży Miejskiej Szczecin. - Obowiązkowo kandydat na strażnika miejskiego musi posiadać prawo jazdy kat.B.

   Dodatkowo mile widziane będą m.in.: wykształcenie wyższe (na kierunku administracja, bezpieczeństwo publiczne, ochrona środowiska), a także doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ze stosowaniem przepisów prawa, doświadczenie w pracy w firmach lub instytucjach zajmujących się utrzymaniem bezpieczeństwa i porządku publicznego, posiadanie uprawnień do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi, znajomość języków obcych, wiedza o działalności straży miejskiej i znajomość topografii Szczecina.

   - Wymagamy umiejętności podporządkowania się szczególnej dyscyplinie służbowej, umiejętności pracy w grupie oraz odporności na stres - mówi st. insp. Joanna Wojtach. - Oferujemy stabilne zatrudnienie, tak pożądane obecnie na rynku pracy, z wynagrodzeniem zasadniczym 3700 zł brutto, dodatek za wieloletnią pracę (5-20%) uzależniony od posiadanego stażu pracy, premie motywacyjne w zależności od wyników pracy, system nagród uznaniowych .Po roku zatrudnienia możliwość przedłużenia umowy i awansu na stanowisko młodszego strażnika z podwyższonym wynagrodzeniem „trzynastą pensję”, bezpłatne szkolenia, pakiet świadczeń socjalnych.

   Termin składania aplikacji upływa 31.03.2023 godzina 12.00.

   Zostań jednym z nas! Razem zadbamy o nasze miasto!

   link do ogłoszenia o naborze: https://bip.um.szczecin.pl/chapter_11365.asp?soid=D2194D00BB964B778B7AFCC5D57FAFFE

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!