Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   22°

   Tragi Bud-Gryf & Home już otwarte

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Tragi Bud-Gryf & Home już otwarte

   Rozpoczęły się największe targi dla branż budowlanej i wnętrzarskiej na Pomorzu Zachodnim – Bud-Gryf & Home. Przez trzy dni będzie można zasięgnąć cennych porad, wziąć udział w konkursach i zainspirować się nowymi rozwiązaniami.

   Punktualnie o godzinie 12.00 drzwi wejściowe Netto Areny zostały otwarte dla odwiedzających. Na płycie hali czeka ponad 70 wystawców z branży budowlanej i wnętrzarskiej. Odwiedzający mogą zasięgnąć języka u ekspertów od fotowoltaiki, dekarzy, stolarzy, producentów okien, drzwi i rolet i wielu innych. Do Szczecina przyjechali przedstawicie najlepszych materiałów budowlanych, którzy chętnie podzielą się swoja wiedzą i doświadczeniem. 

   Trzy dni targów będą obfitowały w ciekawe warsztaty i prelekcje. Każdy, kto odwiedzi halę może samodzielnie wykonać np.: wieszaki na klucze, makramowe donice, podpatrzeć jak powstają drogowe pasy, zobaczyć pokaz sztuki dekarskiej, wziąć udział w konkursach z nagrodami czy spróbować swoich sił w Budowlanej Strefie Siłacza. Nie brakuje też atrakcji dla najmłodszych odwiedzających. W specjalnej strefie dzieci  mogą spędzić czas na zabawie czy wziąć udział w warsztatach. Kolorów nadają balony, mydlane bański i kolorowe buźki naszych najmłodszych budowlańców.

   W sobotę i niedzielę między 12.00 a 16.00 będzie można spotkać się z naszą targową gwiazdą Wieśkiem Skibą. Budowlaniec znany z programów „Pogotowie remontowe Wieśka”, „Dom Marzeń” czy „Home staging – mieszkania do sprzedania” będzie gospodarzem strefy „Zmajstruj coś z Wieśkiem - warsztaty dla kobiet”. Nasza gwiazda w domu potrafi zrobić dosłownie wszystko – od małych napraw, po remontowe rewolucje. Podczas targów będzie można spotkać go w sobotę oraz niedzielę.

   O godz. 9.00 rozpoczęła się trzynasta edycja konferencji „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu“ współorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego. Tegoroczna konferencja poświęcona będzie w nowym zasadom funkcjonowania prosumenta w Polsce. Również w piątek poznamy laureatów konkursu III edycji Regionalnych Nagród ZIELONEGO FENIKSA.

   Pozostając w temacie konkursów, podczas targów Bud-Gryf & Home przyznane zostaną medale „Wyróżniony Wyrób”, którymi od blisko 30 lat honorowane są produkty charakteryzujące się najwyższą jakością i nieprzeciętną funkcjonalnością. Wyróżnienie szczecińskich targów stanowi w branży budowlanej dowód rekomendacji ekspertów zasiadających w komisji konkursowej.

   Targi Bud-Gryf & Home odbywają się w hali Netto Arena przy ul. Szafera w dniach 25-27 marca. Wstęp i parking będą bezpłatne.

   Godziny otwarcia:

   piątek 25 marca od 12:00 do 17:00

   sobotę 26 marca od 10:00 do 17:00

   niedzielę 27 marca od 10:00 do 17:00

   Więcej informacji na stronie www.zstw.szczecin.pl

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!