Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   23°

   Teatr Opowieści Rolplej Junior zaprasza w swoje szeregi!

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Teatr Opowieści Rolplej Junior zaprasza w swoje szeregi!

   To nie prawda, że w Pałacu Młodzieży nie ma już wolnych miejsc! Zapraszamy do Pracowni Teatralnej prowadzonej przez Marcela Mroczka.

   Komu bliskie są teatr i plastyka, winien dołączyć do Juniorów! Na zajęciach improwizujemy, opowiadamy, gramy, malujemy, tworzymy czyli po prostu działamy!


   - Wszystkiemu towarzyszą zabawy oraz gry planszowe, które poszerzają nasz arsenał artystycznych umiejętności - informuje Monika Wilczyńska z Pałacu Młodzieży - Pomorskie Centrum Edukacji. - Podczas zajęć korzystamy z japońskiego teatru ilustracji (kamishibai), sztuki komiksu, umiejętności opowiadania historii i wyrażania siebie poprzez teatr.


   Zajęcia kierowane są do osób w wieku 10 – 14 lat, które lubią kameralne sceny, chcą umieć zaprezentować się w rodzinno – przyjacielskim gronie i które z przyjemnością pozbędą się tremy.

   Magia Juniorów dzieje się w każdy czwartek w godz. 16:30 – 18:00 w s.05a.
   Aby dołączyć do naszych młodych artystów, wystarczy złożyć w sekretariacie odpowiednie dokumenty i czekać na telefon od nauczyciela prowadzącego.

   Zapraszamy serdecznie!

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!