Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   18°

   Tam każdy może być dzieckiem. Kolorowa rozrywka po oby stronach Odry

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Tam każdy może być dzieckiem. Kolorowa rozrywka po oby stronach Odry

   Na Łasztowni już od początku wakacji można korzystać z kilkunastu urządzeń. Karuzele, trampoliny, rollercoastery i wiele innych atrakcji już cieszą osoby odwiedzające i z pewnością pozostaną w tym miejscu do końca wakacji.

   Ich różnorodność i liczba jest imponująca. Urządzenia są tak przygotowane, żeby każdy znalazł coś dla siebie. Dzięki temu na nudę nie będą narzekać ani maluchy czy dzieci starsze, ani dorośli.

   - Żeby objąć wszystko wzrokiem i spokojnie zdecydować się na to, w jakiej kolejności odwiedzać każdą z nich można zacząć od Wheel Of Szczecin - największego koła widokowego w Polsce - mówi Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Wagoniki tego kolorowego okręgu wznoszą się na wysokość aż 60 m zatem podczas finału regat Tall Ships Races można będzie rzucić okiem także na to, co będzie się działo u stóp Wałów Chrobrego.

    

   Przy ulicy Jana z Kolna kolejny raz atrakcje zapewni Lunapak Jan Novy z Czech. Tam również na mieszkańców Szczecina i turystów będą czekać karuzele dla dzieci i dorosłych oraz mnóstwo innych urządzeń. Przypominamy, że niektóre atrakcje wyglądają niepozornie, ale dzięki nim słowo „zakręcony” nabiera nowego znaczenia. Wizyta w tym wesołym miasteczku zagwarantuje rodzinną zabawę i niezapomniany czas, który pozostanie we wspomnieniach na długo.

   Największy diabelski młyn w Polsce, karuzele dla dzieci i dorosłych, kolejki górskie oraz mnóstwo innych atrakcji będą czekać na odwiedzających w dwóch wesołych miasteczkach, po obu stronach Odry przez całe wydarzenie, aż do późnych godzin nocnych.


   Po więcej informacji zapraszamy na www.tallships.szczecin.eu

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!