Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Takiej atrakcji na Szczecińskim Jarmarku Bożonarodzeniowym jeszcze nie było

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   11 dni. Dokładnie tyle pozostało do Szczecińskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Przedsmak tego wydarzenia będziemy mogli poczuć już na koniec tygodnia. Nasze miasto wizytują … elfy, które sprawdzają poziom przygotowania przed świątecznym wydarzeniem. Efekty ich odwiedzin będziemy mogli podziwiać już w najbliższy piątek. Tymczasem przedstawiamy kolejną niespodziankę związaną z nadchodzącym jarmarkiem.

   Ma ponad 15 metrów wysokości i zamontowanych 10 gondoli. Tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy ozdobi koło młyńskie! Atrakcja znajdzie się tuż obok zegara słonecznego w Alei Kwiatowej. W tym miejscu najmłodsi będą mogli poszaleć też na karuzeli. Kolejna będzie na placu im. Pawła Adamowicza.

   - W weekend, na facebookowym profilu „Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia”  pojawił się wpis z elfem zwiedzającym Szczecin i zapowiadającym świąteczną niespodziankę - mówi Andrzej Kus, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Jeszcze w tym tygodniu zobaczymy w naszym mieście szczególne znaki zwiastujące zbliżający się Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy. W związku z tym już teraz zachęcamy do tego, by jeszcze bardziej niż zazwyczaj, oczekiwać końca tygodnia i być niezwykle czujnym na podpowiedzi od goszczących w mieście elfów - na pewno przekażą nam więcej szczegółów już wkrótce.

   Przypomnijmy, że tegoroczny Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy rozpocznie się 2. i potrwa do 22. grudnia. Odbywał się będzie w czterech miejscach: w Alei Kwiatowej, na placu im. Pawła Adamowicza, na placu Lotników oraz – w weekendy – na Deptaku Bogusława.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!