Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Szpargałek z szansą na kolejny rekord

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Szpargałek z szansą na kolejny rekord

   Już w najbliższą środę, 27 września,  zapraszamy wszystkich poszukiwaczy „skarbów z drugiej ręki” na kolejną odsłonę Galerii Szpargałek.

   W ostatnim czasie galeria charytatywna w Ekoporcie przy ul. Arkońskiej poszerzyła formułę swojego funkcjonowania.  Oprócz głównego otwarcia raz w miesiącu, jest również udostępniana dwa razy w miesiącu osobom, które wcześniej zgłoszą się telefonicznie. Te mniejsze edycje obejmują zazwyczaj ograniczony asortyment, a ich terminy są na bieżąco ogłaszane na facebookowym profilu Szpargałka. Mimo mniejszego zasięgu, efekt finansowy „małych Galerii” jest co najmniej zadowalający, bo tym sposobem na konta organizacji pomocowych w tym miesiącu trafiło już ponad 5700 zł!

   To oznacza, że we wrześniu Szpargałek idzie na rekord i jest spora szansa, że przekroczy kwotę 10 tys. zł. Wszystkich, którzy chcą dołożyć swoją cegiełkę do tego szczytnego celu, zapraszamy już w najbliższą środę w godz. 10 – 17.

   A jak zwykle będzie w czym wybierać! Na półkach galerii na swoje drugie życie czekają już tysiące przedmiotów, a wśród nich naczynia, szkło i porcelana, bibeloty, ozdoby, zabawki, książki, gry, sprzęt sportowy, akcesoria dla zwierząt, itp. Osobne pomieszczenie przeznaczone jest na gabaryty, czyli przede wszystkim meble i większe sprzęty domowe.

   Ceny wahają się od 1 do 25 zł, ale na miejscu nie płacimy gotówką. Aby zabrać wybrany przedmiot do domu należy wpłacić określoną kwotę na konto jednej z kilkunastu wybranych organizacji lub indywidualnych beneficjentów ze Szczecina i pokazać dowód wpłaty pracownikom Ekoportu.  Suma wszystkich środków przelanych do tej pory na Organizacje Pożytku Publicznego przez odwiedzających Szpargałka wynosi 281 336 zł! Zapraszamy!

   Wybór eksponatów dostępny jest na profilu Galerii Szpargałek na FB.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!