Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   13°

   Szkolenie z pierwszej pomocy „Rescue Kids” w Szczecinie

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Szkolenie z pierwszej pomocy „Rescue Kids” w Szczecinie

   Centrum Inicjatyw Rodzinnych zaprasza na szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przygotowane z myślą o rodzicach. Doświadczeni ratownicy Zachodniopomorskiego WOPR pokażą jak pomagać dzieciom w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia.

   Na szkoleniu dowiesz się, jak prawidłowo wykonać resuscytację krążeniowo-oddechową, jak postępować w przypadku zadławienia, krwotoku, jak używać defibrylatora czy apteczki pierwszej pomocy. Wszystkie zagadnienia będą omawiane przede wszystkim pod kątem sytuacji kryzysowych, w których mogą znaleźć się dzieci i tego jak mogą pomóc im opiekunowie.

   Szkolenie odbędzie się w poniedziałek, 24 kwietnia w Rescue Lab przy ul. Mickiewicza 16A w Szczecinie  w godzinach 14 -18.

   Aby wziąć udział w szkoleniu niezbędna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca zgłoszona mailowo na adres: rodzina@szczecin.eu, telefonicznie pod numerem 570 780 040 lub osobiście w Centrum Inicjatyw Rodzinnych przy Al. Wojska Polskiego 51 w Szczecinie.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!