Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy. Dzielimy się tym, co dobre

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy. Dzielimy się tym, co dobre
   jarmark23 (1).jpg
   jarmark23 (2).jpg
   jarmark23 (3).jpg
   jarmark23 (4).jpg

   W przedświątecznej gonitwie znajdźmy chwilę na to, aby odwiedzić Jarmark Bożonarodzeniowy, gdzie każdy może napisać list do seniora ze świątecznymi pozdrowieniami lub też przynieść przysmaki dla zwierząt w zamian za bożonarodzeniowe drzewko.

   Przed nami ostatnie dni Jarmarku Bożonarodzeniowego, kto jeszcze na nim nie był ma na to czas do soboty. W drewnianych domkach czekają na odwiedzających wystawcy ze świątecznym asortymentem, ale także słodkimi przekąskami i ciepłymi napojami. Wyszukane produkty będą doskonale komponować się w bożonarodzeniowych paczkach.

   Kilka ciepłych słów

   Spacerując Aleją Kwiatową warto zatrzymać się na chwilę przy Jemiołowym Zakątku. To tam znajduje się punkt pisania listów do seniorów. Szczecińskie Domy Pomocy wytypowały ponad 340 seniorów, do których można napisać bożonarodzeniowe pozdrowienia. Papier, długopisy, koperty i adresaci są dostępne właśnie w Jemiołowym Zakątku. Wszystkie listy trafią w ręce seniorów jeszcze przed Wigilią.

   Drugie życie ozdób

   Przypominamy, że na Jarmarku działa cały czas Bombkodzielnia! Czyli punkt dzielenia się świątecznymi ozdobami. Komu zalegają świąteczne dekoracje, może je przynieść do naszej Bombkodzielni. Łańcuchy, bombki, kolorowe aniołki, figurki Mikołajów z pewnością zostaną wykorzystane przez innych. A przy okazji samym uda nam się zaliczyć kolejny dobry uczynek.

   Iglaki za przysmaki

   W ostatnią sobotę Jarmarku, czyli 23 grudnia, wszystkie choinki, które do tej pory zdobiły place Jarmarku zostaną przekazane w ręce mieszkańców. Jak zdobyć takie drzewko? Wystarczy przynieść przysmaki dla czworonogów. Żywność dla zwierząt zostanie przekazana Stowarzyszeniu Kudłata Przystań. Rozdawanie choinek rozpocznie się o godz. 10.00 na Placu Lotników przy scenie. Uwaga, liczba choinek jest ograniczona.

   Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy potrwa do 23 grudnia. Godziny otwarcia Jarmarku na Placu Lotników, Placu Adamowicza i Alei Kwiatowej:

   poniedziałek–czwartek, w godz. 14:00-20:00

   piątek, w godz. 14:00-23:00

   sobota, w godz. 10:00-23:00

   niedziela, w godz. 10:00-20:00

   Godziny otwarcia Jarmarku na Alei Wojska Polskiego:

   poniedziałek – czwartek, w godz. 16:00 -20:00

   piątek, w godz. 16:00-21:00

   sobota i niedziela, w godz. 12:00-21:00

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!