Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   20°

   #SzczecinLove: trwa II etap konkursu

   Darek Sadowski

   Darek Sadowski

   #SzczecinLove: trwa II etap konkursu

   Piękna pogoda, mnóstwo plenerowych wydarzeń i nadchodzące Żagle to doskonałe powody, aby wziąć udział w 5. edycji konkursu fotograficznego SznLove.

   Podobnie jak w poprzednich latach, również i w tym roku konkurs został podzielony na etapy. Drugi z nich wkrótce dobiegnie końca. Czas na nadesłanie zdjęć, które chcielibyśmy zgłosić do udziału w II etapie rywalizacji mija 20 sierpnia br. o godzinie 15.59.

   Jak zgłosić swoje zdjęcia?

   Podobnie jak w IV edycji konkursu, również i tym razem uczestnicy muszą wykonać prace, które będą pasować do jednej z trzech kategorii:  „Zielony Szczecin”, „Z lotu ptaka” oraz „Floating Garden”. Aby fotografia wzięła udział w konkursie, należy przesłać ją za pomocą specjalnego formularza dostępnego na stronie internetowej konkursu www.szczecin.love. Co ważne, na każdym etapie rywalizacji, uczestnicy mogą przesłać kilka różnych ujęć, jednak muszą pamiętać, że nagrodzonym można zostać tylko jeden raz.

   To warto wiedzieć

   Zwycięzcami tegorocznej edycji konkursu zostaną trzy osoby, których prace zostaną wybrane przez komisję konkursową. W jej skład wchodzą przedstawiciele Urzędu Miasta, Szczecińskiej Agencji Artystycznej oraz Żeglugi Szczecińskiej Turystyki Wydarzenia.

   Dodatkowo, w każdym z etapów trwania konkursu, zostanie wyłonionych również trzech uczestników, których fotografie na danym etapie zostaną najwyżej ocenione przez jury. Otrzymają oni nagrody dodatkowe, czyli wysokiej jakości akcesoria fotograficzne.

    

   Szczegółowe informacje o konkursie, w tym jego regulamin, informacje kto może wziąć w nim udział oraz dokładny harmonogram poszczególnych etapów, znajduje się na stronie internetowej konkursu (www.szczecin.love).

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!