Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   23°

   #SzczecinLove: ostatni tydzień konkursu!

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   #SzczecinLove: ostatni tydzień konkursu!

   Rozpoczął się ostatni tydzień tegorocznej edycji konkursu fotograficznego Szczecin Love! Kto jeszcze nie wziął w nim udziału ma na to już naprawdę niewiele czasu.

   Trzeci i jednocześnie ostatni etap rywalizacji dobiegnie końca już 20 września br. o godzinie 15:59. Niedługo po tym terminie poznamy nie tylko zwycięzców III etapu, ale również autorów zdjęć, którzy zdaniem jury zasługują na nagrody główne.

   Jak zgłosić swoje zdjęcia?

   Podobnie jak  w IV edycji konkursu, również i tym razem uczestnicy muszą wykonać prace, które będą pasować do jednej z trzech kategorii:  „Zielony Szczecin”, „Z lotu ptaka” oraz „Floating Garden”. Aby fotografia wzięła udział w konkursie, należy przesłać ją za pomocą specjalnego formularza dostępnego na stronie internetowej konkursu www.szczecin.love. Co ważne, na każdym etapie rywalizacji, uczestnicy mogą przesłać kilka różnych ujęć, jednak muszą pamiętać, że nagrodzonym można zostać tylko jeden raz.

   To warto wiedzieć

   Zwycięzcami tegorocznej edycji konkursu zostaną trzy osoby, których prace zostaną wybrane przez komisję konkursową. W jej skład wchodzą przedstawiciele Urzędu Miasta, Szczecińskiej Agencji Artystycznej oraz Żeglugi Szczecińskiej Turystyki Wydarzenia.

   Szczegółowe informacje o konkursie, w tym jego regulamin, informacje kto może wziąć w nim udział oraz dokładny harmonogram poszczególnych etapów, znajduje się na stronie internetowej konkursu.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!