Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Szczecin Ukrainie: Mieszkanie dla uchodźcy

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na miejsca zakwaterowania dla uchodźców z Ukrainy, nadal  prowadzony jest nabór zgłoszeń od osób, które mają możliwość udostępnienia lokum na ten cel.

   Aktualizacja 14.03.22

   ZGŁOSZENIE MIEJSCA ZAKWATEROWANIA DLA UCHODŹCÓW Z TERYTORIUM UKRAINY DOKONUJEMY ZA POMOCĄ FORMULARZA NA STRONIE  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSci37LfT-ZgY0Y82cCCV39LjrHMmtaLfrawqE2Pk4zcxeGaRA/viewform 

    

    

   Chodzi przede wszystkim o zakwaterowanie na okres co najmniej kilku miesięcy.

   W załączniku formularz, który należy wypełnić, dołączyć do zgłoszenia i przesłać na adres: mieszkania@cudzoziemcy.szczecin.eu

   Jednocześnie przypominamy, że uchodźcy z Ukrainy, którzy nie mają zapewnionego miejsca pobytu w Polsce powinni  udać się do Punktu Recepcyjnego, adres: al. Piastów 40A, Szczecin, tel.: +48 696 03 11 80.

   Tam  uzyskają  informacje na temat pobytu w Polsce, zostaną skierowani do miejsca tymczasowego zakwaterowania, otrzymają ciepły posiłek, napój, podstawową opiekę medyczną oraz miejsce na odpoczynek.

   Załączniki

   • formularz_mieszkania.docx

    application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document

    Pobierz

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!