Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   23°

   Szczecin odwiedziły Elfy

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Szczecin odwiedziły Elfy
   3.jpg
   5.jpg
   6.jpg
   8.jpg
   9.jpg
   1.jpg
   2.jpg

   Od rana na wielu szczecińskich pomnikach można zauważyć nietypowe czapki. Jest to prezent, który dzisiaj w nocy zostawiły nam wizytujące Szczecin od kilku dni Elfy. Podsumowaniem tej wizytacji jest zgoda na organizację Szczecińskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Startujemy już za tydzień!

   Wszyscy ci, którzy z samego rana szli do szkoły czy pracy przystawali przy szczecińskich pomnikach i zastanawiali się, co stało się z głową każdej rzeźby. Dlaczego znalazła się na niej „elfia” czapka? Odkrywamy więc karty: jest to kolejny świąteczny akcent, który zapowiada w naszym mieście zbliżające się, oczekiwane wydarzenie: IV Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy.

   Zobacz: Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy 2022. Program

   - Będzie to wydarzenie pełne doskonałej zabawy, smakołyków, występów artystycznych, animacji dla dzieci i wielu innych atrakcji - mówi Andrzej Kus, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Zawita także święty Mikołaj oraz po raz pierwszy na Jarmarku „diabelski młyn”. Będą karuzele, a nawet punkt wymiany bombek.

   Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy potrwa od 2 do 22 grudnia.

   Zapraszamy!

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!