Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   16°

   Szczecin Love: znamy kolejnych zwycięzców!

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Szczecin Love: znamy kolejnych zwycięzców!

   Zmodernizowany Teatr Letni im. Heleny Majdaniec w trzech różnych odsłonach. Właśnie takie zdjęcia podbiły serca jury i tym samym zwyciężyły w II etapie konkursu fotograficznego Szczecin Love.


   Kto tym razem zrobił najlepsze zdjęcia?

   Podium II etapu konkursu SznLove to trzy różne kadry pokazujące przebudowany szczeciński Amfiteatr.

   Pierwsze z nagrodzonych zdjęć, to kadr wykonany przez Pana Damiana ukazujący nie tylko charakterystyczny łuk Teatru Letniego, ale również Park Kasprowicza, Rusałkę oraz szczecinian spędzających wolny czas na łonie natury. To zdjęcie jury uznało za najlepsze w kategorii „Zielony Szczecin”.

   W kategorii „Z lotu ptaka” zwyciężyło zdjęcie autorstwa Pana Tomasza, który zdecydował się na pokazanie niezwykłej kopuły Amfiteatru w nocnej odsłonie, dzięki czemu możliwe było uchwycenie również efektownej iluminacji.

   Trzecie nagrodzone zdjęcie należy do Pana Jarosława, który uchwycił fragment Amfiteatru im. Heleny Majdaniec nie tylko zatopiony w otaczającej go zieleni, ale również na tle letniego, burzowego nieba, które stanowi doskonały kontrast dla białych elementów architektonicznych. To najlepsza fotografia w kategorii „Floating Garden”.

   Jednak to nie koniec emocji związanych z konkursem! Zabawa jeszcze trwa i nadal czekamy na wyjątkowe kadry ukazujące piękno stolicy Pomorza Zachodniego.

   Jak wziąć udział w konkursie?

   Podobnie jak w ubiegłym roku, również i tym razem uczestnicy muszą wykonać prace, które będą pasować do jednej z trzech kategorii:  „Zielony Szczecin”, „Z lotu ptaka” oraz „Floating Garden”. Aby fotografia wzięła udział w konkursie, należy przesłać ją za pomocą specjalnego formularza dostępnego na stronie internetowej konkursu www.szczecin.love. Co ważne, na każdym etapie rywalizacji, uczestnicy mogą przesłać kilka różnych ujęć, jednak muszą pamiętać, że nagrodzonym można zostać tylko jeden raz.

   To warto wiedzieć

   Zwycięzcami tegorocznej edycji konkursu zostaną trzy osoby, których prace zostaną wybrane przez komisję konkursową. W jej skład wchodzą przedstawiciele Urzędu Miasta, Szczecińskiej Agencji Artystycznej oraz Żeglugi Szczecińskiej Turystyki Wydarzenia.

   Dodatkowo, w każdym z etapów trwania konkursu, zostaje wyłonionych również trzech uczestników, których fotografie na danym etapie zostaną najwyżej ocenione przez jury. Otrzymują oni nagrody dodatkowe, czyli wysokiej jakości akcesoria fotograficzne.

   Tegoroczna edycja konkursu fotograficznego Szczecin Love, podobnie jak poprzednie została podzielona na trzy etapy. Ostatni z nich dobiegnie końca już 20 września br. Ogłoszenie laureatów w konkursie głównym nastąpi kilka dni później.

   Szczegółowe informacje o konkursie, w tym jego regulamin, informacje kto może wziąć w nim udział oraz dokładny harmonogram poszczególnych etapów, znajduje się na stronie internetowej konkursu (www.szczecin.love).

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!