Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   13°

   Szczecin Love: poznaliśmy zwycięzców ostatniego etapu

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Jezioro Głębokie widziane z lotu ptaka, miejska zabudowa zatopiona w zieleni i Szczecin od strony wody – to trzy zwycięskie kadry ostatniego etapu tegorocznej edycji konkursu fotograficznego Szczecin Love.

   Pierwsze z nagrodzonych zdjęć to fotografia wykonana przez Panią Nikolę ukazujący nasze miasto uchwycone od strony Odry. Zdaniem jury to najlepsza praca, którą zgłoszono w tym etapie konkursu w kategorii „Floating Garden”.

   W kategorii „Z lotu ptaka” zwyciężyło zdjęcie autorstwa Pana Mateusza, który za pomocą drona uchwycił szczecińskie jezioro Głębokie oraz otaczające je lasy. Niezwykłości zdjęciu dodają odbijające się w tafli wody kolorowe chmury.

   Trzecie nagrodzone zdjęcie to dzieło Pana Bartosza, który z powietrza uchwycił rozległą miejską zabudowę zatopioną w zieleni. To najlepsza fotografia w kategorii „Zielony Szczecin”.

   Wszystkie osoby wyłonione w III etapie konkursu fotograficznego Szczecin Love otrzymają wysokiej jakości akcesoria fotograficzne.

   Kto otrzyma nagrody główne?

   Jednak to nie koniec emocji związanych z konkursem! Przed nami jeszcze wybór fotografii, których autorzy otrzymają nagrody główne. Oceny prac dokona jury, w którego skład wchodzą przedstawiciele Urzędu Miasta, Szczecińskiej Agencji Artystycznej oraz Żeglugi Szczecińskiej Turystyki Wydarzenia.

   Na zwycięzców czekają naprawdę atrakcyjne nagrody. Za zajęcie pierwszego miejsca autor najlepszego zdjęcia w całym konkursie otrzyma drona. Fotograf, który uplasuje się na drugim miejscu otrzyma profesjonalną lampę fotograficzną, a trzecia nagrodzona osoba wygra profesjonalny stabilizator do telefonu.

   Wyniki konkursu zostaną ogłoszone wkrótce.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!