Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   30°

   Szczecin Gaming Fest – największy festiwal gier komputerowych w regionie

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Szczecin Gaming Fest – największy festiwal gier komputerowych w regionie

   29 marca w Netto Arenie będzie festiwal gier komputerowych na Pomorzu Zachodnim. Zapraszamy wszystkich graczy do wspólnej zabawy!

   W ostatni piątek marca Szczecińska Netto Arena zmieni się w gamingowe centrum dowodzenia. Na płycie pojawią się najnowsze sprzęty ze świata gier, symulatory, trenażery i specjalne strefy tematyczne. Fani League of Legends, Counter-Strike, Fortnite, TEKKENA, Minecrafta oraz będą mogli sprawdzić, jak sobie radzą w gamingowym świecie. Gracze, zarówno ci doświadczeni jak i początkujący będą mieli jedyną okazję zagrania w strefach: free to play, sportowej i racingowej czy też strefie AR.

   Każdy, kto zdecyduje się tego dnia odwiedzić Netto Arenę znajdzie coś dla siebie. Najmłodsi będą mogli pograć w Minecrafta i Fortnite (także z rodzicami) i wziąć udział w różnych konkurencjach. W strefach League of Legends oraz CS2 będzie możliwość zagrania z ulubionym twórcą gamingowym. Nie zabraknie także stref racingowych oraz tych, gdzie granie w gry można połączyć ze sportem, czyli strefy sportowe i AR dla każdego. Oprócz tego nie zabraknie także konkursów z nagrodami oraz inspirujących spotkań z twórcami znanych gier komputerowych.

   - Prawdziwą gratką dla miłośników sportów drużynowych będą Mistrzostwa Szczecina w EA Sports FC 24. W rozgrywce będzie mogło wziąć udział maksymalnie 64 graczy. Zapisy będą prowadzone na miejscu w dniu wydarzenia - powiedziała Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. 

   Udział w wydarzeniu będzie bezpłatny. 29 marca to dzień wolny od zajęć szkolnych, dlatego już dzisiaj zapraszamy do świata gier, w którym będzie można spędzić niesamowity dzień pełen pasji, spotykać się znajomymi i zobaczyć jak wygląda świat gamingowy z bliska.

   Więcej aktualności nt. wydarzenia znajdziemy na stronie www.szczecingamingfest.pl oraz w wydarzeniu na Facebooku Szczecin Gaming Fest 2024.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!