Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   13°

   Szansa dla NGOsów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Szansa dla NGOsów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

   Szczecin ruszył z pierwszą pulą naborów do Otwartych Konkursów Ofert dla organizacji pozarządowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i aplikowania o środki.

   W pierwszym etapie uruchamiane są konkursy dla zadań, których realizacja powinna rozpocząć się z początkiem 2024 roku. Wśród ogłoszonych naborów najwięcej konkursów dotyczy sfery pomocy społecznej.

   - Przypominamy, że oferty można składać wyłącznie za pośrednictwem generatora wniosków witkac.pl - mówi Sylwia Cyza-Słomska z Centrum Informacji Miasta. 

   Zgodnie z nowymi zasadami współpracy z organizacjami pozarządowymi we wszystkich ofertach należy umieścić informacje o zapewnieniu dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami.

   Więcej na ten temat można znaleźć w zakładce Biuletynu Informacji Publicznej Miasta Szczecin: https://bip.um.szczecin.pl/chapter_11405.asp.

   Wszystkie aktualne nabory znajdziecie w Biuletynu Informacji Publicznej Miasta Szczecin oraz generatorze wniosków witkac.pl :

   https://bip.um.szczecin.pl/chapter_11257.asp
   https://www.witkac.pl/#/Urzad/Index/135

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!