Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Świąteczna Aleja Kwiatowa

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Świąteczna Aleja Kwiatowa
   JW (7).JPG
   JW (8).JPG
   JW (9).JPG
   JW (10).JPG
   JW (11).JPG

   Przed nami pierwszy w tym roku świąteczny jarmark w Alei Kwiatowej. Od 6 kwietnia zapraszamy na Jarmark Wielkanocny, który potrwa 5 dni.

   Kolorowe pisanki, wielkanocne baby, smaczne mazurki czy domowe wędliny i wyjątkowe dekoracje – to wszystko znajdziemy podczas tegorocznego Jarmarku Wielkanocnego, który rozpocznie się 6 kwietnia w Alei Kwiatowej i potrwa przez 5 dni. Szczeciński Jarmark Wielkanocny zawsze cieszył się sporym zainteresowaniem zarówno wśród wystawców jak i odwiedzających. Dlatego też w tym roku powracamy do Alei Kwiatowej po pandemicznej przerwie z pierwszym w tym roku wydarzeniem.

   W drewnianych domkach pojawią się sprzedawcy z różnych regionów, którzy w swojej ofercie będą mieli pieczywo, wyroby cukiernicze, wielkanocne przysmaki, świąteczne dekoracje, pyszne tradycyjne wędliny czy barwnie udekorowane pisanki.

   - Przez pięć dni w Alei Kwiatowej będzie można zrobić zakupy, skosztować czegoś nowego oraz zatrzymać się na dłużej przy naszej scenie, gdzie będą prowadzone warsztaty oraz animacje - mówi Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Dodatkowo, cały teren zyska nowy wygląd za sprawą wielkanocnych dekoracji i wiosennych kolorów. Nie zabraknie gigantycznych pisanek w wielkanocnych zająców wykonanych przez szczecińskie stowarzyszenia oraz instytucje.

   Jarmark Wielkanocny potrwa od 6 do 10 kwietnia. Stoiska będą czynne w następujących godzinach:

   Środa-czwartek, w godz. 12:00-20:00

   Piątek, w godz. 12:00-21:00

   Sobota, w godz. 10:00-21:00

   Niedziela, w godz. 10:00-20:00.

   Więcej szczegółów znajdziemy na www.kolorowaaleja.pl

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!