Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   17°

   Środa w ŚRODKU o Instagramie i rolkach, które się „klikają”

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Środa w ŚRODKU o Instagramie i rolkach, które się „klikają”

   ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki zaprasza na „Środę w ŚRODKU” w temacie Instagrama.

   - Chcesz kręcić fajne filmiki na Insta i zamieniać je w rolki, które będą się klikać? Masz ochotę pokazywać światu Szczecin i potrzebujesz rady, jak zwiększać swoje zasięgi na IG? Wpadnij do ŚRODKA na spotkanie z Oleksandrą Zagurą, prowadzącą na Instagramie profil @inszczecin – zachęca Kinga Rabińska ze ŚRODKA.

   Oleksandra – dla przyjaciół Sasza – od 10 lat mieszka w Szczecinie. Od ponad roku stara się pokazywać piękno naszego miasta oraz promować wydarzenia na instagramowym profilu @inszczecin. Zawodowo zajmuje się ecommerce, głównie sprzedażą mebli i wyposażenia domu, obecnie rozwija własny sklep internetowy. Stara się być na bieżąco z obecnymi trendami w technologii, zarówno w kontekście zawodowym, jak i podczas tworzenia treści na @inszczecin.

   - Sasza opowie, jak kręcić popularne rolki i zdradzi zasady, którymi warto się kierować w działaniach na Insta, np. czy ważna jest muzyka w tle, o której godzinie najlepiej wrzucać filmiki i nie tylko - mówi Kinga Rabińska.


   Spotkanie odbędzie się w środę 8 maja o godz. 18.00 w ŚRODKU Śródmiejskim Punkcie Sąsiedzkim (ul. bł. Królowej Jadwigi 43/u1).

   Udział bezpłatny, nie obowiązują zapisy.


   Działanie jest realizowane w ramach projektu „ŚRODEK. Śródmiejski Punkt Sąsiedzki. Miejsce aktywności i wsparcia wspólnot lokalnych obszaru rewitalizacji 2023-2024”, koordynowanego przez Stowarzyszenie „Oswajanie miasta” i współfinansowanego przez Gminę Miasto Szczecin.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!