Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   13°

   Sobota w Pałacu – artystyczne spotkania z ekologią edycja IV

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Sobota w Pałacu – artystyczne spotkania z ekologią edycja IV

   W sobotę, 10 czerwca Pałac Młodzieży zaprasza na ostatnią w tym roku szkolnym edycję SOBOTY W PAŁACU – artystyczne spotkania z ekologią. Wydarzenie jest skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym wraz z opiekunami. Do uczestnictwa Pałac Młodzieży zaprasza również dzieci z Ukrainy. W programie m.in. integracja poprzez wspólną zabawę, animacje ruchowe przy muzyce oraz aktywność plastyczna.

   W trakcie spotkania dzieciom przeczytane zostaną fragmenty książki „Bajki z dżungli i oceanu” Agnieszki Ginko. Tym razem dzieci dowiedzą się co to jest rafa koralowa i dlaczego jest dla nas ważna. Uczestnicy popływają z mieniącymi się słońcem rybkami, pokołyszą się na falach kolorowej chusty, będą uciekać przed rekinem. Nie zabraknie  zabaw ruchowych, zabaw z kolorami, a także działań plastycznych. Własnoręcznie ozdobione zawieszki z witrażowymi rybkami będą przypominały dzieciom, dlaczego i jak można oszczędzać wodę, oraz jak chronić rafę koralową.


   Data: 10 czerwca, godz. 11.00 (sobota)
   Miejsce: aula II p.
   Czas trwania: 90 min.

   Uwaga: 30 nieodpłatnych biletów wstępu, można odbierać od poniedziałku, 5 czerwca w sekretariacie Pałacu Młodzieży, w godz. 16.00-18.00

   Jedna osoba może pobrać tylko DWA bilety dla dzieci w wieku przedszkolnym.

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!