Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   11°

   Słynna Aleja: Cukiernia Koch obchodzi swoje 50. urodziny i zaprasza do wspólnego świętowania!

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Słynna Aleja: Cukiernia Koch obchodzi swoje 50. urodziny i zaprasza do wspólnego świętowania!
   Koch 3.1.jpg
   Koch 4.1.jpg
   Koch 5.1.jpg
   Koch 6.1.jpg
   Koch 7.1.jpg
   Koch 8.1.jpg
   Koch 9.1.jpg
   Waldemar Koch, właściciel cukierni.jpg

   Jedna z najdłużej działających cukierni w Szczecinie obchodzi w tym roku wyjątkowy jubileusz. Z tej okazji zaprasza mieszkańców do wspólnego świętowania, które odbędzie się w niedzielę 14 sierpnia na pl. Lotników. Na urodzinach Kocha nie zabraknie atrakcji, słodkich niespodzianek, a także wspomnień. A już dziś zapraszamy do lektury wywiadu z Waldemarem Kochem, który opowie nam ciekawą historię swojej cukierni.

   W trakcie urodzin Kocha odbędą się pokazy Mistrza Cukiernictwa i wspólne tworzenie lizaków. Odbędą się warsztaty cukiernicze, prowadzone przez Małgosię Kocińską - uczestniczkę programu Master Chef Junior. Na Placu Lotników wydzielone zostaną również strefy: muzyczna, animacji, chillout 'u i wspomnień.

   Szczegółowy program już wkrótce!

   A już dziś zapraszamy do lektury wywiadu z Waldemarem Kochem, właścicielem cukierni, w którym można przeczytać o przepisie na sukces, o niełatwych początkach w czasach komuny, o Tłustym Czwartku i pączkach za 60 gr, ale także o tym, że w obronie przepisów nawet pięści idą w ruch.

   Rozmowa znajduje się na stronie: slynnaaleja.pl

    

   O projekcie Słynna Aleja. Al. Wojska Polskiego to jedna z najbardziej znanych ulic w Szczecinie. Jej fragment, pomiędzy pl. Zwycięstwa a pl. Szarych Szeregów, stał się osią procesu rewitalizacji Śródmieścia. Mieszkańcy, przedsiębiorcy, Miasto wspólnie próbują znaleźć sposób na ożywienie tej przestrzeni i przywrócić jej dawne znaczenie. Projekt zakłada realizowanie wspólnych przedsięwzięć z udziałem najbardziej znanych szczecińskich marek, zlokalizowanych w obrębie Alei. Za tymi markami stoi wieloletnia działalność, tradycja i historia związana ze Szczecinem. 

   Marki zaangażowane w Projekt: Kino Pionier, Bar Pasztecik, Galeria Ewy i Henryka Sawki, Atelier Mody Sylwia Majdan, pizzeria Piccolo, Bistro Seamor, Cukiernia Koch, biuro tłumaczeń mTłumaczenia i salon optyczny Sekret Optyk.

   Projekt realizują: Miasto Szczecin, Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia, Szczecińska Agencja Artystyczna. Partnerami wydarzenia są: Szczeciński Fundusz Pożyczkowy, Szczecińskie TBS, Szczecińska Energetyka Cieplna.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!