Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   18°

   Seniorzy gościli w ZDiTM

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Seniorzy gościli w ZDiTM

   W czwartek, 25 stycznia, grupa seniorów odwiedziła ZDiTM w Szczecinie. Goście dowiedzieli się m.in. o organizacji transportu miejskiego i poznali specyfikę pracy Centrali Ruchu.

   Goście ZDiTM to uczestnicy Ekonomicznej Akademii Seniora prowadzonej przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Nauk Ekonomicznych.

   - Seniorów przywitał dyrektor ZDiTM Krzysztof Miler, który opowiedział m.in. o organizacji transportu miejskiego i odpowiadał na pytania zainteresowanych słuchaczy. Dyrektor oprowadził także seniorów po Centrali Ruchu ZDiTM i zapoznał ze specyfiką pracy tego miejsca - powiedział Kacper Reszczyński z ZDiTM

   Seniorzy odwiedzili później także Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica”, skąd ruszyli autobusem na węzeł przesiadkowy Głębokie i do zajezdni tramwajowej Pogodno. Tam poznali historię zajezdni otwartej w 1938 r., obejrzeli jej wnętrza i pojazdy. 

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!