Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   SBO 2024: Zagłosuj – zmieniaj Szczecin

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   SBO 2024: Zagłosuj – zmieniaj Szczecin

   Przypominamy, do 23 listopada trwa głosowanie na projekty Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Swoje głosy można oddać na 2 z 149 pomysłów.

   Wystarczy wejść na stronę www.sbo.szczecin.eu, wybrać przycisk „Głosuj”, zapoznać się z instrukcją i w kilku prostych krokach dokonać wyboru. Do dyspozycji mieszkańców są dwa głosy, jeden na projekty lokalne i jeden na projekty z kategorii „Zielonego SBO”.  W głosowaniu może wziąć udział każdy mieszkaniec Szczecina niezależnie od wieku i miejsca zameldowania. Do wyboru jest 149 projektów, tym 124 projekty lokalne i 25 projektów w kategorii „Zielone SBO”.

   Głosowanie odbywa się w formie elektronicznej. Mieszkańcy, którzy nie będą mogli zagłosować samodzielnie, mogą skorzystać z pomocy asystenta w Urzędzie Miasta Szczecin przy placu Armii Krajowej 1, lub filii na Prawobrzeżu przy ul. Rydla 39-40 (sala obsługi interesantów). Pomoc asystenta dostępna będzie w godzinach pracy urzędu. Wsparcia w głosowaniu elektronicznym udzieli również Akademia SBO.

   Głosowanie potrwa do 23 listopada do godziny 12.00.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!