Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   SBO 2024: Spotkajmy się na Szczecińskim Biegu Niepodległości

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   SBO2024_INSTRUKCJA.jpg

   Już jutro, 11 listopada Szczeciński Bieg Niepodległości odwiedzi Akademia SBO. Kibice, uczestnicy oraz wszyscy zainteresowani będą mogli zagłosować, zapoznać się z projektami i porozmawiać na temat Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego.

   Stoisko Akademii będzie dostępne dla mieszkańców w godzinach 12.00 – 16.30, na bulwarach w pobliżu napisu „Szczecin”.

   Zagłosuj - zmieniaj Szczecin!

   Przypominamy. Głosowanie na projekty Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego potrwa do 23 listopada, do godz. 12.00. Wystarczy wejść na stronę www.sbo.szczecin.eu, wybrać przycisk „Głosuj”, zapoznać się z instrukcją i w kilku prostych krokach dokonać wyboru. Do dyspozycji mieszkańców będą dwa głosy, jeden na projekty lokalne i jeden na projekty z kategorii „Zielonego SBO”.  W głosowaniu może wziąć udział każdy mieszkaniec Szczecina niezależnie od wieku i miejsca zameldowania. Do wyboru jest 149 projektów, tym 124 projekty lokalne i 25 projektów w kategorii „Zielone SBO”.

   Głosowanie odbywa się w formie elektronicznej. Mieszkańcy, którzy nie mogą zagłosować samodzielnie, mogą skorzystać z pomocy asystenta w Urzędzie Miasta Szczecin przy placu Armii Krajowej 1, lub filii na Prawobrzeżu przy ul. Rydla 39-40 (sala obsługi interesantów). Pomoc asystenta dostępna będzie w godzinach pracy urzędu.

   Więcej:

   www.sbo.szczecin.eu

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!