Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   11°

   SBO 2024: Ostatnie godziny głosowania

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   SBO 2024: Ostatnie godziny głosowania

   Tylko do jutra, do godziny 12.00 można jeszcze oddać swoje głosy na projekty Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Do wyboru jest aż 149 pomysłów.

   Przypominamy. 124 projekty lokalne i 25 w kategorii „Zielonego SBO”, spośród tylu propozycji można cały czas jeszcze wybrać te projekty, które zdaniem mieszkańców są ciekawe i warte realizacji w naszym mieście.

   Jak zagłosować?

   Wystarczy wejść na stronę www.sbo.szczecin.eu, wybrać przycisk „Głosuj”, zapoznać się z instrukcją i w kilku prostych krokach dokonać wyboru. Do dyspozycji mieszkańców są dwa głosy, jeden na projekty lokalne i jeden na projekty z kategorii „Zielonego SBO”.  W głosowaniu może wziąć udział każdy mieszkaniec Szczecina niezależnie od wieku i miejsca zameldowania.

   Głosowanie odbywa się w formie elektronicznej. Mieszkańcy, którzy nie będą mogli zagłosować samodzielnie, mogą skorzystać z pomocy asystenta w Urzędzie Miasta Szczecin przy placu Armii Krajowej 1, lub filii na Prawobrzeżu przy ul. Rydla 39-40 (sala obsługi interesantów). Pomoc asystenta dostępna będzie w godzinach pracy urzędu. Wsparcia w głosowaniu elektronicznym udzieli również Akademia SBO.

   Więcej:

   www.sbo.szczecin.eu

   Statystyki głosowania aktualizowane na bieżąco:

   https://sbownioski.szczecin.eu/publicReport/byTaskType

   Załączniki

   • SBO_plakat.pdf

    application/pdf

    Pobierz

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!