Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   17°

   SBO 2024: Koniec głosowania. Dziękujemy za każdy oddany głos!

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   SBO 2024: Koniec głosowania. Dziękujemy za każdy oddany głos!

   Ponad 50 tysięcy głosów oddali mieszkańcy w tegorocznym głosowaniu na projekty Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Wyniki poznamy już jutro.

   To były emocjonujące i intensywne dwa tygodnie, nie tylko dla projektodawców, ale również każdego głosującego.

   - Dziękujemy za każdy oddany głos i każdą aktywność promującą projekty oraz samą ideę budżetu obywatelskiego – mówi Daniel Wacinkiewicz, zastępca prezydenta miasta. – Po raz kolejny projektodawcy pokazali, że mają niezliczone pomysły na swoją okolicę, jak również, po raz pierwszy w tym roku, na projekty z kategorii „Zielonego SBO”. Mam nadzieję, że wygrane pomysły będą cieszyć mieszkańców i na stałe wpiszą się w krajobraz naszego miasta.

   Przypominamy. W tym roku mieszkańcy mogli wybierać spośród 149 propozycji, wśród nich były 124 projekty lokalne i 25 w kategorii „Zielonego SBO”, która jest nowością tegorocznej edycji.

   Głosowanie zostało zakończone, następnym krokiem będzie weryfikacja poprawności danych osób głosujących (niezameldowanych w Szczecinie), co pozwoli wyeliminować ew. nieprawidłowości, czy bezprawne użycie danych innych osób.

   Więcej: www.sbo.szczecin.eu

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!