Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   17°

   SBO 2024: Akademia SBO – wsparcie w ostatnich dniach naboru

   Sylwia Cyza-Słomska

   Sylwia Cyza-Słomska

   SBO 2024: Akademia SBO – wsparcie w ostatnich dniach naboru

   Tegoroczny nabór wniosków do Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego zbliża się już do końca. W ostatnich dniach naboru osoby, które jeszcze pracują nad swoimi pomysłami, będą mogły skorzystać z bezpłatnego wsparcia w ramach Akademii SBO.

   Wszystkich tych, którzy są już na końcowym etapie przygotowania projektu, zapraszamy na warsztaty „Projekt SBO 2024 ubrany w słowa”. Podczas spotkania porozmawiamy o tym, jak pisać, aby tekst wniosku był prosty i łatwy do zapamiętania. Skupimy się na wybranych częściach formularza wniosku do Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego 2024 – szczególnie ważnych z punktu widzenia osób głosujących. Opowiemy, jak jasno ująć w słowa tytuł, opis i uzasadnienie projektu i sprawić, by były dobrą wizytówką Twojego pomysłu. Warsztaty poprowadzi Anna Tuderek.

   Warsztaty odbędą się we wtorek 4 kwietnia o godz. 18:00 w formie online.

   Tych, którzy dopiero zaczynają pracę nad swoim projektem, zapraszamy na warsztaty „Wniosek SBO 2024 last minute”. Podczas warsztatów opowiemy się, czego może dotyczyć wniosek i o czym należy pamiętać, przygotowując swój projekt. Przedstawimy obowiązujące zasady i najważniejsze informacje, dotyczące tegorocznego naboru. Przeprowadzimy Cię krok po kroku przez proces przygotowania wniosku do SBO 2024. Warsztaty polecamy szczególnie tym osobom, które do tej pory nie miały jeszcze doświadczenia jako wnioskodawca SBO. Warsztaty poprowadzi Paulina Stok-Stocka.

   Warsztaty odbędą się w czwartek 6 kwietnia o godz. 18:00 w formie online.

   Zapisy na warsztaty odbywają się poprzez formularz dostępny na stronie internetowej: https://www.akademiasbo.szczecin.pl/wydarzenia/warsztaty

   Przypominamy także, że w ramach Akademii SBO odbywają się także dyżury konsultacyjne dla tych wszystkich osób, które potrzebują wsparcia z wypełnieniem wniosku i złożeniem go w wersji elektronicznej. Dyżury odbywają się w ŚRODKU Śródmiejskim Punkcie Sąsiedzkim (ul. bł. Królowej Jadwigi 43/U1) w następujących terminach:

   Wtorek 4.04.2023, godz. 17:00-19:00

   Czwartek 6.04.2023, godz. 17:00-19:00

   Wtorek 11.04.2023, godz. 17:00-20:00

   Środa 12.04.2023, godz. 17:00-20:00

   We wszystkich sprawach związanych z Akademią SBO można kontaktować się pod adresem mailowym: kontakt@akademiasbo.szczecin.pl

   Organizatorem Akademii SBO jest Stowarzyszenie „Oswajanie miasta”.

   Więcej:
   www.sbo.szczecin.eu

    

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!