Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   10°

   SBO 2023: Spotkajmy się!

   Sylwia Cyza-Słomska

   Sylwia Cyza-Słomska

   SBO 2023: Spotkajmy się!

   W imieniu stowarzyszenia edukacyjno – artystycznego „Oswajanie Sztuki”, organizatora Akademii SBO, zapraszamy do Galerii Turzyn na spotkanie ze Szczecińskim Budżetem Obywatelskim! 

   Już w sobotę 3 grudnia, w godzinach 11:00-17:00, na I piętrze Galerii Turzyn będzie na Was czekać specjalna strefa SBO 2023, w której będzie można:

   - dowiedzieć się, jakie są zasady Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego 2023
   - wziąć udział w grach i konkursach z nagrodami
   - poznać zgłoszone projekty oraz ich autorki i autorów
   - a przede wszystkim - zagłosować! Na miejscu będzie urna na karty papierowe, jak i stoisko do głosowania elektronicznego, a przedstawiciele Akademii SBO pomogą w poprawnym oddaniu głosu.

   Zapraszamy wszystkie osoby, mieszkające w Szczecinie - niezależnie od wieku, obywatelstwa, czy adresu zameldowania. To Wasze głosy zdecydują o tym, które projekty wygrają!

   Autorki i autorzy projektów, które znajdują się na liście do głosowania, mogą zgłosić chęć udziału w wydarzeniu do piątku 2 grudnia do godz. 12:00 poprzez formularz dostępny na stronie

   https://www.akademiasbo.szczecin.pl/turzyn 

   Zobacz listę projektów TUTAJ, dowiedz się więcej na temat SBO 2023 TUTAJ oraz sprawdź harmonogram BUDŻETOBUSA TUTAJ.

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!