Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   SBO 2023: Poznaj projekty, przygotuj się do głosowania

   Sylwia Cyza-Słomska

   Sylwia Cyza-Słomska

   SBO 2023: Poznaj projekty, przygotuj się do głosowania

   Niecały tydzień dzieli nas od startu głosowania na tegoroczne projekty Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. To najlepszy czas dla projektodawców na promowanie swoich pomysłów, a dla głosujących na zapoznanie się z nimi.

   Przypominamy. W tym roku zgłoszonych zostało 218 projektów, na listę do głosowania, po weryfikacji, trafiły 153 (w tym 39 ogólnomiejskich i 114 lokalnych). Wycofano: 17 projektów.

   Głosujemy!

   Punktualnie o godzinie 12:00 w dniu 29 listopada 2022 r. rozpoczynamy głosowanie na projekty zgłoszone do Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego 2023. Głosować będzie można do 13 grudnia do godziny 12:00.

   W głosowaniu może wziąć udział każdy mieszkaniec Szczecina niezależnie od wieku i miejsca zameldowania.

   Głosowanie odbywa się w formie elektronicznej lub papierowej.

   Zapraszamy!

   Zobacz listę projektów oraz dowiedz się więcej na temat SBO 2022 na:

   www.sbo.szczecin.eu/

   Tegoroczna pula na projekty Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego to 17 520 000 zł.

   Akademia SBO

   Liderki i liderów projektów, którzy zastanawiają się, jakie narzędzia i kanały wykorzystać do promocji swojego pomysłu, zapraszamy do skorzystania z konsultacji online. Podczas indywidualnych spotkań będzie można porozmawiać o tym, jak zaprezentować mieszkańcom projekt, zastanowimy się nad dobraniem odpowiednich narzędzi do komunikowania się z bliższymi i dalszymi sąsiadami.

   Konsultacje poprowadzi Anna Tuderek.

   Zapisy na konsultacje - rezerwacja terminów odbywają się poprzez formularz:

   https://www.akademiasbo.szczecin.pl/wsparcie-promocyjne/konsultacje-promocyjne

   Po raz  kolejny Akademia SBO wesprze autorów projektów poprzez przygotowanie wzorów materiałów promocyjnych - plakatów, ulotek, czy grafik do wykorzystania w internecie. Pierwszeństwo w uzyskaniu pomocy w tym zakresie mają osoby, które są Liderami/ Liderkami Projektu w SBO po raz pierwszy lub w głosowaniu bierze udział tylko jeden ich projekt. Ważne - ta forma wsparcia nie obejmuje druku przygotowanych materiałów.

   Zgłoszenia dla tej formy wsparcia przyjmowane są przez formularz: https://www.akademiasbo.szczecin.pl/wsparcie-promocyjne/materialy-promocyjne

   Realizatorem Akademii SBO jest Stowarzyszenie Edukacyjno-Artystyczne „Oswajanie sztuki”.

   kontakt@akademiasbo.szczecin.pl

   www.akademiasbo.szczecin.pl

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!