Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Ruszają zapisy na letnie półkolonie w Centrum Żeglarskim

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Ruszają zapisy na letnie półkolonie w Centrum Żeglarskim
   polkolonie.JPG
   półkolonia2.jpg

   Już od poniedziałku, 9 maja rodzice będą mogli zapisać swoje pociechy na żeglarskie półkonie w Centrum Żeglarskim. To doskonała forma wypoczynku dla dzieci lubiących aktywność sportową.

   Optymistyczne półkolonie każdego lata dostarczają wielu niezapomnianych wrażeń. W tym roku dla dzieci i młodzież w wieku od 7 do 14 roku życia przygotowaliśmy siedem pięciodniowy turnusów.

   Półkolonie w Centrum Żeglarskim połączą – jak co roku – dobrą zabawę w gronie rówieśników z żeglowaniem i sportami wodnymi. Uczestnicy będą mieli okazję spróbować swoich sił w kajaku i na jachcie żaglowym. Chętni rozpoczną naukę windsurfingu. Wszyscy z pewnością zasmakują prawdziwej żeglarskiej przygody!

   - Uczestnicy naszych półkolonii odwiedzają także muzea czy kino - mówi Celina Wołosz, rzecznik prasowy Centrum Żeglarskiego. - Ponadto, doświadczona kadra wychowawców przypomni dzieciom i młodzieży, jak bezpiecznie wypoczywać nad wodą. Wykwalifikowani instruktorzy nauczą wyplatania lin, wybijania szklanek i wiązania węzłów – także w praktyce. W przerwach zaś na uczestników czekać będą drugie śniadanie i obiad, a ostatniego dnia – ognisko z kiełbaskami.

   Terminy:

   27.06-01.07.2022

   04-08.07.2022

   11-15.07.2022

   18-22.07.2022

   25-29.07.2022

   01-05.08.2022

   08-12.08.2022

    

   Rekrutacja na półkolonie rozpocznie się w poniedziałek, 9 maja o godz. 9.00. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Półkolonie odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-16.00. Koszt – 600 zł.

   Rekrutacja odbywać się będzie internetowo. By wziąć w niej udział należy odwiedzić stronę internetową www.centrumzeglarskie.pl > zakładka e-rekrutacja. W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt telefoniczny - 91 460 08 44 lub mailowy rekrutacja@centrumzeglarskie.pl.

   ZAPISY KROK PO KROKU

   Załóż konto użytkownika w systemie e-rekrutacja.

   Wybierz interesujący Cię termin półkolonii.

   Dokonaj zapisu.

   Wydrukuj zgłoszenie do udziału w imprezie żeglarskiej oraz kartę kwalifikacyjną wypoczynku (w przypadku, gdy jest wymagana, pojawia się w systemie, jako plik pdf do pobrana).

   Podpisz ww. dokumenty i załącz do systemu lub prześlij na adres: rekrutacja@centrumzeglarskie.pl.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!