Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   Rodzina do zadań specjalnych

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Rodzina do zadań specjalnych

   Czy zastanawiałeś się kiedyś, co to znaczy być rodzicem zastępczym? Czy chciałbyś dowiedzieć się więcej o pieczy zastępczej i jej znaczeniu dla dzieci? Jeśli tak, to zapraszamy Cię na wyjątkowe spotkania organizowane przez Centrum Inicjatyw Rodzinnych w Szczecinie we współpracy z działem pieczy zastępczej.

   RODZINA DO ZADAŃ SPECJALNYCH - to cykl 5 spotkań, na których porozmawiamy o różnych aspektach rodzicielstwa zastępczego. Dowiesz się, jakie są warunki i procedury zostania rodzicem zastępczym, jakie są potrzeby i oczekiwania dzieci w pieczy zastępczej, jak radzić sobie z trudnościami i wyzwaniami, jakie niesie ze sobą ta rola. Będziesz miał okazję wymienić się doświadczeniami i opiniami z innymi uczestnikami oraz zadawać pytania specjalistom z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Szczecinie.

   Spotkania odbędą się w siedzibie Centrum Inicjatyw Rodzinnych przy Alei Wojska Polskiego 51 w Szczecinie. Pierwsze spotkanie zaplanowano na 20 września 2023 r. o godz. 16:30. Każde spotkanie potrwa około 1,5 godziny. Udział w spotkaniach jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rejestracji.

   Aby się zapisać, wystarczy wysłać e-mail na adres rodzina.cir@scs-szczecin.pl lub zadzwonić pod numer 570 780 040. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj i zarezerwuj swoje miejsce już dziś!

   Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby dowiedzieć się więcej o pieczy zastępczej i poznać ludzi, którzy mają podobne zainteresowania i pasje. Dołącz do nas i zostań RODZICEM DO ZADAŃ SPECJALNYCH!

   Tematy spotkań:

   - 20 września 2023 r., godz. 16.30-18.00 - Piecza zastępcza. O co w tym chodzi?

   - 15 listopada 2023 r., godz. 16.30-18.00 - Rodzice do zadań specjalnych. Kto może zostać rodziną zastępczą?

   - 10 stycznia 2024 r., godz. 16:30-18.00 - Oczekiwania a rzeczywistość. Jakie wyzwania czekają na rodziny zastępcze?

   - 13 marca 2024 r., godz. 16.30-18.00 - Dorosły nastolatek. Kiedy zaczyna się samodzielność wychowanków pieczy zastępczej?

   - 22 maja 2024 r., godz. 16.30-18.00 - Chcę pomóc. Jakie są potrzeby pieczy zastępczej?"

   Szczegółowe informacje dostępne są TUTAJ.

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!