Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Rodzina do zadań specjalnych

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Rodzina do zadań specjalnych

   Czy zastanawiałeś się kiedyś, co to znaczy być rodzicem zastępczym? Czy chciałbyś dowiedzieć się więcej o pieczy zastępczej i jej znaczeniu dla dzieci? Jeśli tak, to zapraszamy Cię na wyjątkowe spotkania organizowane przez Centrum Inicjatyw Rodzinnych w Szczecinie we współpracy z działem pieczy zastępczej.

   RODZINA DO ZADAŃ SPECJALNYCH - to cykl 5 spotkań, na których porozmawiamy o różnych aspektach rodzicielstwa zastępczego. Dowiesz się, jakie są warunki i procedury zostania rodzicem zastępczym, jakie są potrzeby i oczekiwania dzieci w pieczy zastępczej, jak radzić sobie z trudnościami i wyzwaniami, jakie niesie ze sobą ta rola. Będziesz miał okazję wymienić się doświadczeniami i opiniami z innymi uczestnikami oraz zadawać pytania specjalistom z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Szczecinie.

   Spotkania odbędą się w siedzibie Centrum Inicjatyw Rodzinnych przy Alei Wojska Polskiego 51 w Szczecinie. Pierwsze spotkanie zaplanowano na 20 września 2023 r. o godz. 16:30. Każde spotkanie potrwa około 1,5 godziny. Udział w spotkaniach jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rejestracji.

   Aby się zapisać, wystarczy wysłać e-mail na adres rodzina.cir@scs-szczecin.pl lub zadzwonić pod numer 570 780 040. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj i zarezerwuj swoje miejsce już dziś!

   Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby dowiedzieć się więcej o pieczy zastępczej i poznać ludzi, którzy mają podobne zainteresowania i pasje. Dołącz do nas i zostań RODZICEM DO ZADAŃ SPECJALNYCH!

   Tematy spotkań:

   - 20 września 2023 r., godz. 16.30-18.00 - Piecza zastępcza. O co w tym chodzi?

   - 15 listopada 2023 r., godz. 16.30-18.00 - Rodzice do zadań specjalnych. Kto może zostać rodziną zastępczą?

   - 10 stycznia 2024 r., godz. 16:30-18.00 - Oczekiwania a rzeczywistość. Jakie wyzwania czekają na rodziny zastępcze?

   - 13 marca 2024 r., godz. 16.30-18.00 - Dorosły nastolatek. Kiedy zaczyna się samodzielność wychowanków pieczy zastępczej?

   - 22 maja 2024 r., godz. 16.30-18.00 - Chcę pomóc. Jakie są potrzeby pieczy zastępczej?"

   Szczegółowe informacje dostępne są TUTAJ.

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!