Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   19°

   Program współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2023 r. - trwają konsultacje

   Sylwia Cyza-Słomska

   Sylwia Cyza-Słomska

   Program współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2023 r. - trwają konsultacje

   Przypominamy, do 22 września organizacje pozarządowe mogą wziąć udział  w konsultacjach społecznych dotyczących projektu Uchwały Rady Miasta Szczecin w sprawie „Programu współpracy Gminy Miasto Szczecin z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2023 rok”.

   Program powstał w oparciu o wiedzę i praktykę liderów szczecińskich organizacji pozarządowych, jak i pracowników Urzędu Miasta Szczecin. Tak przygotowany dokument ułatwi wydobycie i wykorzystanie potencjału sektora pozarządowego w celu dalszego rozwoju naszego Miasta.

   Celem konsultacji  jest zebranie propozycji, uwag i opinii dotyczących projektu uchwały.

   Konsultacje są przeprowadzane w formie:

   1) badania opinii organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego poprzez umieszczenie projektu Uchwały na stronie https://konsultuj.szczecin.pl/chapter_116306.asp oraz przyjmowanie pisemnych uwag do projektu Uchwały  do dnia 22 września 2022 r. elektronicznie na adres e-mail: bdo@um.szczecin.pl  oraz w wersji papierowej w siedzibie Urzędu Miasta Szczecin, pl. Armii Krajowej 1 w Szczecinie oraz Filii Urzędu Miasta Szczecin na Prawobrzeżu, ul. Rydla 39/40 w Szczecinie;

   2) organizacji zebrań Szczecińskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego dotyczących projektu Uchwały, w dniach: 8 września 2022 r., 15 września 2022 r.;

   Program na rok 2023 TUTAJ.

   Więcej:

   https://konsultuj.szczecin.pl/chapter_116306.asp

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!