Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   11°

   Poznaliśmy laureatów konkursu Wyróżniony Wyrób

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Poznaliśmy laureatów konkursu Wyróżniony Wyrób
   4.jpg
   5.jpg
   1.jpg
   2.jpg
   3.jpg
   Targi Bud-Gryf partnerzy.png

   Drzwi i ściany loftowe zgłoszone przez firmę Metal Madness, a także funkcjonalny słup ogrodzeniowy Multibox firmy Wiśniowski to laureaci konkursu Wyróżniony Wyrób organizowanego przez spółkę Żegluga Szczecińska Turystka Wydarzenia. Konkurs towarzyszy tegorocznym targom budowlanym Bud-Gryf & Home.

   Laureatów konkursu Wyróżniony Wyrób poznaliśmy w sobotę podczas trzydniowych targów Bud-Gryf & Home.  Komisja konkursowa przyznała dwa medale i siedem wyróżnień.

   Pierwszy z medali przyznano drzwiom i ścianowym loftowym zgłoszonym przez firmę Metal Madness Paweł Hołownia za indywidualne rozwiązania z różnych rodzajów stali. Drugi medal przyznano funkcjonalnemu słupowi ogrodzeniowemu Multibox firmy Wiśniowski zgłoszonego przez firmy Teleport 2000 Bożena Krzanowska oraz Jardin.Net.pl Andrzej Kaczor Bartłomiej Liżewski za słup ogrodzeniowy zintegrowany ze skrzynką pocztową oraz modułem sterującym z poziomu aplikacji na telefon.

   W konkursie przyznano także siedem wyróżnień. Wyróżniono konstrukcje z drewna klejonego warstwowo-kalkulator zysku dla środowiska zgłoszone przez firmę Modulam za  funkcjonalny kalkulator kosztów wykonania hali w technologii drewna klejonego oraz ocenę obciążenia środowiskowego. Kolejnym wyróżnieniem uhonorowano wyrób Platforma PPP (PLASTERERS/PAINTERS PLATFORM) zgłoszony prze firmę Faraone Poland za innowacyjne rozwiązanie mobilnej platformy przeznaczonej do prac tynkarskich i malarskich.

   Wśród wyróżnionych są także: Jubileuszowe Okna Perllo z Innowacyjnym QR Code MojeOKNA zgłoszone przez firmę Framex za energooszczędne okna ułatwiające identyfikację w celach serwisowych i dodatkowego wyposażenia, Pitero Żywy Cement zgłoszony przez firmę Raxy  za zaprawę do napraw konstrukcyjnych obiektów budowlanych z unikalnymi właściwościami izolacji przeciwwodnej i pompa ciepła CAHV-P500YB-HPB Mitsubishi Electric zgłoszona przez firmę Lagom za monoblokową pompę do centralnego ogrzewania wymagającego wysokiej temperatury zasilania i przygotowania ciepłej wody.

   Ostatnimi wyróżnionymi produktami są: klimatyzator ścienny Diamond Mitsubishi Electric zgłoszony przez firmę Lagom za klimatyzator z unikalnym czujnikiem obecności i położenia osób w pomieszczeniu, umożliwiający ukierunkowanie nawiewu powietrza, a także beton Stuc z Linii Beton Ciré zgłoszony przez firmę Studio Stylizacji Wnętrz i Wizerunku za technologię wykonania powierzchni dekoracyjnych z mikrocementu i betonu Stuc .

   Sobota to drugi dzień targów, na których gości blisko 120 firm z branż budowlanej i wyposażenia wnętrz. Odwiedzający zobaczą m.in. nowe technologie, materiały budowlane i innowacyjne rozwiązania grzewcze. Goście dowiedzą się również - w tym trudnym dla budżetów domowych roku - na czym oszczędzić remontując dom czy mieszkanie.

   Więcej szczegółów dostępnych jest pod adresem: https://zstw.szczecin.pl/pl/wydarzenia/2023/bud-gr... a także w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1213480929268236/

   Organizatorem Bud-Gryf & Home jest Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia Sp. z o.o. Targi odbywają się w hali Netto Arena w Szczecinie i potrwają do najbliższej niedzieli. Hala dostępna wtedy będzie od godz. 10:00 do godz. 17:00. Wejście na imprezę i parking przy hali są bezpłatne. W tym roku targi odbywają się po raz trzydziesty. Już po raz drugi wydarzenie odbędzie się w hali przy ul. Szafera.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!