Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   18°

   Pora na wakacje i Bulwarove! Zobacz program na weekend

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Pora na wakacje i Bulwarove! Zobacz program na weekend

   Już w najbliższą sobotę rozpoczniemy oficjalnie wakacje, a wraz z nimi nasz cykl weekendowych wydarzeń na bulwarach. Pierwsze Bulwarove zapowiada się rodzinnie, sportowo i bardzo słonecznie.

   Czekaliśmy na ten weekend cały rok. To już w sobotę po raz kolejny spotkamy się na bulwarach na placu im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na letnim wypoczynku. Zaczniemy sportowym akcentem.

   - W sobotę o godz. 10.00 wyruszy nasz pierwszy Bulwarowy bieg – „Pij Kranówkę i leć na życiówkę”, którego partnerem jest Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinie - informuje Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia

   Dzięki ZWiK’owi żadnemu zawodnikowi nie zabraknie wody w bidonie, poidełka są już dostępne nie tylko na bulwarach, ale także w innych przestrzeniach miejskich.

    

    

   W ramach biegu trzeba będzie pokonać około 5-kilometrową trasę, która wiedzie przez Nabrzeże Starówka, Wyspę Grodzką oraz Bulwar Gdyński. Na starcie biegu stanie 230 zawodników. Godzinę później rozpoczną się zawody dla najmłodszych. W ramach Biegu Kota Umbriagii będziemy obserwować rywalizację 150 dzieci w wieku od 2 do 13 lat, na których będą czekać dystanse od 200 do 500 m. Każdy zawodnik, który pokona linię mety otrzyma pamiątkowy medal.

   - Po tak aktywnym poranku przyjdzie pora na zasłużony wypoczynek. Leżaki i koce już czekają na weekend. Skwer wypełni się także wielkoformatowymi grami, planszówkami i strefami animacji - dodaje Celina Wołosz. 

   Przez cały weekend dzieci, wraz z rodzicami, będą mogły wziąć udział w ekologicznych animacjach i grach plenerowych, które zapewnia EcoGenerator. Nie zabraknie także muzyki, kolorowych tatuaży, malowania buziek i wielkich baniek mydlanych.

   Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Partnerami wydarzeń na bulwarach są: Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinie, EcoGenerator Szczecin, Demant, Polska Żegluga Morska, Toyota Kozłowski. Na Bulwarove zapraszamy w godzinach 10:00-17:00 w sobotę i niedzielę. Szczegółowe informacje oraz aktualności znajdziemy na naszym wydarzeniu na Facebooku Bulwarove 2024.

    

    

   Program 22-23.06.2024
    

   SOBOTA
    

   9:45 Rozgrzewka dla dorosłych

   10:00 Pierwsze w tym roku Biegowe Bulwarove – Pij Kranówkę i leć na życiówkę

   11:00 Wręczenie nagród miejsca I-III w kategorii kobiety / mężczyźni

   11:05 Rozgrzewka dla dzieci

   11:15 Biegi Kota Umbriagi w turach

   10:00-17:00 Leżaki, planszówki, gry plenerowe i wielkoformatowe, muzyka grana przez DJ-a,

   10:00 -17:00 Ekologiczne animacje dla całej rodziny

    

   NIEDZIELA
    

   10:00-17:00 Leżaki, planszówki, gry plenerowe i wielkoformatowe, muzyka grana przez DJ

   10:00 -17:00 Ekologiczne animacje dla całej rodziny
    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!