Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Ponad 400 osób wzięło udział w Śniadaniu Wielkanocnym

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Ponad 400 osób wzięło udział w Śniadaniu Wielkanocnym

   Strażnicy Miejscy z Referatu Profilaktyki tradycyjnie włączyli się w przygotowanie paczek, obsługę przy wydawaniu posiłków oraz pomoc przy organizacji Śniadania Wielkanocnego dla potrzebujących szczecinian. Spotkanie odbyło się w Technikum Ekonomicznym nr 1 przy ulicy Sowińskiego w Szczecinie.

   Spotkanie wielkanocne odbyło się już po raz  piętnasty.  Do wspólnego stołu zasiadło ponad 400 najbardziej potrzebujących mieszkańców Szczecina. Po zakończeniu wspólnego posiłku potrzebujący otrzymali paczki z żywnością. Paczki trafiły również do osób  w kryzysie bezdomności, które z różnych względów nie mogły uczestniczyć w spotkaniu wielkanocnym.

   - Tradycyjnie również , jak co roku strażnicy osiedlowi zawieźli około 50 paczek tym osobom w kryzysie bezdomności, które z różnych względów nie są w stanie uczestniczyć w wielkanocnym spotkaniu. Strażnicy odwiedzili potrzebujących w miejscach ich przebywania: altany, pustostany, opuszczone garaże – powiedziała st. insp. Joanna Wojtach, rzecznik prasowy Straży Miejskiej. 

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!