Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   16°

   Półkolonie w Pałacu Młodzieży

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Półkolonie w Pałacu Młodzieży

   W Pałacu Młodzieży od pierwszego tygodnia wakacji trwają półkolonie dla dzieci ze szkół podstawowych. Tegoroczne zajęcia odbywają się pod hasłem: PO NITCE DO... SZTUKI!

   - W trakcie zachęcamy uczestników do spotkań ze sztuką i nie tylko - informuje Monika Wilczyńska z Pałacu Młodzieży. 

   W pałacowych pracowniach dzieci i młodzież biorą udział w takich zajęciach jak m.in.: karate, ceramika, komiks, fotografia, gra na bębnach, plastyka, gra na ukulele, taniec ludowy, grafika, malarstwo, rysunek, historia sztuki. Niezwykłą przygodą jest dla nich nagranie audiobooka w studiu.

   - Dzieci uczestniczą również w dodatkowych atrakcjach poza placówką, m.in. w warsztatach arystycznych, wyjście do kina, wyjście na kręgle, do ski parku czy w spacerze z przewodnikiem po naszym mieście - dodaje Wilczyńska

   Każdy turnus kończy się podsumowaniem, w trakcie którego rodzice i opiekunowie mogą zobaczyć czym zajmowali się uczestnicy podczas mijającego tygodnia. Przygotowany program obejmuje zwykle pokaz taneczny, pokaz karate, występ wokalny i prezentację nagranego wiersza w studiu.

   - II i III turnus podsumowujemy w piątki o g. 15.00 w Ogrodach Śródmieście - mówi Wilczyńska. - Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Pałacu w III tygodniu półkolonii.

   WIĘCEJ INFORMACJI O OFERCIE:

   https://polkolonie.palac.szczecin.pl/oferta?fbclid=IwAR1LXfLeCysvVi6KM0OvKagz8a3uoCxrnl2IWkJByVw6-upmxYoJMNWpcwU

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!