Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   18°

   Piknik Pasji – ostatnie dni na zgłoszenia

   Sylwia Cyza-Słomska

   Sylwia Cyza-Słomska

   Piknik Pasji – ostatnie dni na zgłoszenia

   Przypominamy, tylko do 5 maja szczecińskie organizacje pozarządowe mogą zgłaszać chęć udziału w Pikniku Pasji, który odbędzie się już 28 maja w ogrodzie INKU.

   Przed nami XVI Tydzień Inicjatyw Pozarządowych, a wraz z nim wielkie świętowanie szczecińskich organizacji pozarządowych, czyli Piknik Pasji, który w tym roku odbędzie się 28 maja w ogrodzie INKU Inkubatora Sektorów Kreatywnych oraz Północnej Izby Gospodarczej.

   Piknik Pasji będzie doskonałą okazją do zaprezentowania i promocji działalności lokalnych organizacji pozarządowych, nawiązania nowych znajomości, czy współpracy i wymiany dobrych praktyk.

   Zgłoszenia na piknik są przyjmowane do 5 maja 2023 roku. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod linkiem: https://tiny.pl/w6w53. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, o udziale prezentowanych organizacji zdecyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorzy skontaktują się z organizacją w celu potwierdzenia udziału w pikniku.

   Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach dostępnych na stronie ngo-szczecin.pl oraz Facebooku.

   Organizatorzy zapraszają także do udziału w konkursie pt. „Zorganizuj Piknik Pasji Lokalnie”, który jest skierowany do organizacji pozarządowych, grup sąsiedzkich, młodzieżowych czy lokalnych społecznych działaczy ze Szczecina. Masz pomysł na spotkanie, wieczór gier osiedlowych, niedzielny piknik rodzinny, giełdę, warsztaty ekologiczne? Wszystkie pomysły, które będą wzmacniały lokalne więzi – dozwolone. Wykorzystaj pobliskie skwery, parki, place czy fontanny i pobudź mieszkańców do działania. W celu zgłoszenia pomysłu do realizacji należy wypełnić formularz zgłoszeniowego. Wydarzenia można organizować w okresie od maja do końca lipca 2023 roku.

   Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach oraz formularz zgłoszeniowy do konkursu dostępy na stronie ngo-szczecin.pl.

   ORGANIZATORZY: Gmina Miasto Szczecin, Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Społecznych TWIKS, Fundacja Sektor 3, Stowarzyszenie Media Dizajn.

   Zgłoszenia - kontakt: Magda Roman, tel. 91 424 04 64, mroman@mediadizajn.pl

   PARTNERZY: Północna Izba Gospodarcza, INKU, Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3, Centrum Seniora w Szczecinie.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!