Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Pałac Młodzieży zaprasza na półkolonie

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Pałac Młodzieży zaprasza na półkolonie

   Na stronie Pałacu Młodzieży pojawiła się już informacja na temat oferty jaką nasza placówka przygotowała dla  uczniów szkół podstawowych z kl. 0-V. Zachęcamy rodziców do zapoznania się ze stroną naboru i założenia konta uczestnika. Rekrutacja elektroniczna na półkolonie rozpocznie się: 14.06.2022 r. (wtorek) o godzinie 19.00, a zakończy w momencie wyczerpania limitu miejsc.

   Zapraszamy  na fantastyczne, ciekawe i twórcze zajęcia tematyczne w pałacowych pracowniach (m.in. taneczne, plastyczne, fotograficzne) oraz niezwykłe imprezy i warsztaty edukacyjne, związane z hasłem półkolonii (m.in. warsztaty leśne, kulinarne, sportowe).

   Zajęcia podczas każdego turnusu będą nawiązywać do jednego tematu. W I turnusie zainteresujemy dzieci ekologią i ochroną środowiska, w turnusie II pokażemy im różnorodność kultur na świecie. Podczas turnusu III stawiamy na zdrowie i aktywny tryb życia!  To będą ZDROWE, AKTYWNE I KULTURALNE półkolonie!

   Pierwszy turnus pałacowych półkolonii rozpocznie się 27 czerwca (poniedziałek).
   Przez trzy tygodnie (turnusy), od poniedziałku do piątku, zajęcia będą odbywały się w godz. 8:30-15:30.

   Zapewniamy wyżywienie w formie cateringu – śniadanie i jednodaniowy obiad.
   Można zapisać dziecko na wybrany turnus lub na wszystkie trzy. KOSZT JEDNEGO TURNUSU: 400 zł

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!