Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Pałac Młodzieży zaprasza na jubileuszową edycję prezentacji tanecznych „A TERAZ MY”

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Pałac Młodzieży zaprasza na jubileuszową edycję prezentacji tanecznych „A TERAZ MY”


   W piątek 8 marca 2024 r. w hali widowiskowo-sportowej Netto Arena przy ulicy Szafera w Szczecinie odbędzie się XX Jubileuszowa Edycja Prezentacji Tanecznych „A TERAZ MY”.

   Organizator, Pałac Młodzieży - Pomorskie Centrum Edukacji w Szczecinie, do udziału zaprasza zespoły złożone z uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, placówek wychowania pozaszkolnego województwa zachodniopomorskiego. Każdy zespół może zaprezentować tylko 1 układ. 

   - Celem przeglądu jest prezentacja dorobku artystycznego szkół i placówek wychowania pozaszkolnego, z województwa zachodniopomorskiego, propagowanie kultury tanecznej,konfrontacja osiągnięć rówieśniczych, rozwijanie wrażliwości estetycznej dzieci i młodzieży, w tym osób z niepełnosprawnością - mówi Monika Wilczyńska z Pałacu Młodzieży - Pomorskie Centrum Edukacji.

   Warunkiem uczestnictwa jest prawidłowe wypełnienie karty zgłoszenia oraz uiszczenie opłaty wpisowej. Karty zgłoszeń należy przesłać drogą mailową na adres palac@palac.szczecin.pl w nieprzekraczalnym terminie do 19.02.2024 r.
   Harmonogram i godziny występów zostaną podane po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń.

   Szczegóły w regulaminie na stronie internetowej: palac.szczecin.pl

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!