Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   29°

   Pałac Młodzieży zaprasza na jubileuszową edycję prezentacji tanecznych „A TERAZ MY”

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Pałac Młodzieży zaprasza na jubileuszową edycję prezentacji tanecznych „A TERAZ MY”


   W piątek 8 marca 2024 r. w hali widowiskowo-sportowej Netto Arena przy ulicy Szafera w Szczecinie odbędzie się XX Jubileuszowa Edycja Prezentacji Tanecznych „A TERAZ MY”.

   Organizator, Pałac Młodzieży - Pomorskie Centrum Edukacji w Szczecinie, do udziału zaprasza zespoły złożone z uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, placówek wychowania pozaszkolnego województwa zachodniopomorskiego. Każdy zespół może zaprezentować tylko 1 układ. 

   - Celem przeglądu jest prezentacja dorobku artystycznego szkół i placówek wychowania pozaszkolnego, z województwa zachodniopomorskiego, propagowanie kultury tanecznej,konfrontacja osiągnięć rówieśniczych, rozwijanie wrażliwości estetycznej dzieci i młodzieży, w tym osób z niepełnosprawnością - mówi Monika Wilczyńska z Pałacu Młodzieży - Pomorskie Centrum Edukacji.

   Warunkiem uczestnictwa jest prawidłowe wypełnienie karty zgłoszenia oraz uiszczenie opłaty wpisowej. Karty zgłoszeń należy przesłać drogą mailową na adres palac@palac.szczecin.pl w nieprzekraczalnym terminie do 19.02.2024 r.
   Harmonogram i godziny występów zostaną podane po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń.

   Szczegóły w regulaminie na stronie internetowej: palac.szczecin.pl

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!